reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
MARGERITTA, ale to muszą Cię na takie szkolenie wysłać? myślałam, że skoro kobiety karmiące mogą mieć prawnie ustalone przerwy na karmienie to nie można kazać jechać na szkolenie
Tez tak myśle,bo skoro jak np. masz dziecko do lat 4,to są regulacje dot. czasu pracy itp.No,ale prawo swoje,a rzeczywistość swoje- wiadomo,że nikt nie chce się narażać pracodawcy i odmawiać...

no wlasnie tak jak piszesz, musze jechac, jakos musimy sobie dac rade, choc pewnie przeplacze te dni

dziulka hihih, zdolniacha z malej
ja sie dalaczam z moim karmi, piekny toast Alicja :) chlopaki spia
 
Ostatnia edycja:
Witam,

Ja od wtorku chora
no.gif
no.gif
Zaraziłam M, a dzisiaj popołudniu doszła do tego wszystkiego tez mała
realmad2.gif
realmad2.gif
A tak staraliśmy się, żeby jej nie zarazić. Od środy zajmowała się nią w 100% moja mama, ale jakby nie było mała spała z nami w pokoju, więc się zaraziła.

Walczymy z gorączką, katarem i kaszlem
no.gif


M był dzisiaj z nią u lekarza - póki co mamy brać syropek, witaminę C i zbijać gorączkę.
Niestety chyba mała ma to co my, więc bez antybiotyku się nie obędzie. Jutro pewnie będziemy jechać do lekarza dyżurnego.

Ale jestem zła... Mała jest chora 4 raz i na dodatek jest to 4 raz z mojej winy.
 
reklama
:) hhiii, fajnie mi sie napisalo ;)
a teraz naprawde ide rozwiesic to pranie :D
aaa w niedziele idziemy na basen, pierwszy raz :)
daaa nie obwiniaj siebie, zdrowka zycze
 
Do góry