reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

maz patzy na mnie i kazuje mi przestac sie obzerac...kurde do tego szampna te jajka pasuja jak nic:D a dzisiaj na spacerze z Leane napdalo mnie na loda z maszyny i kupilam sobie a Leane zdziwona co ja jem:))))))))))
IDA no kurde co jak co ale ciebie nie moze braknac:)))
NAT-wyluzuj sie i nie przybieraj sobie do glowy za duzo bo to tylko szkoda ciebie


aaaaaaaaaaaaaaaaaa zapomnialam pogratulowac suwaczkowym dzidziusiom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
hej Dziewczeta. przyznam sie szczerze ze Was podczytuje,ale jakos nigdy nie potrafie sie wtracic:-(
My w Swieta chrzcilismy Mala tzn ksiadz ja chrzcil:-Dgrzeczna byla jak nie Ona;-)
rysia jak wysylasz tak te desperadosy to i ja poprosze:tak:

gratulujemy pierwszych zebolow:-) my jeszcze w oczekiwaniu ale dziasla napuchniete biale ale nic konkretnego nie idzie:no: w sumie napuchniete sa juz jakis czas...echhh....
 
No to wracamy do żywych :-) to jednak była trzydniówka, dzisiaj wysypało małą na całych pleckach :-) katar paskudny ale gorączki niet a i humor Majce wrócił.
Mój S.- to Szymon :-)
Co do żłobka to u nas są wywieszone 2 jadłospisy 1 dla większych dzieci i drugi dla dzieci do roku. Ten drugi jest jeszcze podzielony na 5-6-misięcy , 6-9 i 9-12.
Co do papierów to poproszono nas o zaświadczenie od lekarza, o badania krwi ostatnie itd. Jeśli chodzi o dietę dla alergików to jest barna pod uwagę, mało tego, jak np mamy Bebilon 2 to przynoszę tylko receptę na kilka opakowań i żlobek sam kupuje mleko. Panie przestrzegają, jak np powiedziałam że jajka jeszcze nie dostawała to tam też nie dostaje i dopiero dostanie jak im powiem. Tak samo poiwiedziałam że Maja piję samą wodę a nie z glukozą, więc tak też dają. Musiałam też przed 1 dniem napisać esej o dziecku na ok 2 strony tzn kiedy i ile śpi i je, jakie ma zwyczaje co lubi a czego nie itd bo Paniom łatwiej rozpoznać czego dziecku potrzeba. Ja jestem mega zadowolona ze żłobka. U nas żłobek lub przedszkole to 180 zł opłata stała+wyżywienie czyli ok 300 łącznie. Ale jeśli się ma starsze dziecko w przedszkolu to płaci się połowe stałej czyli całość za żłobek wychodzi 180 zł. W cenie żłobka mamy również zajęcia z fizjoterapeutą 3 razy w tygodniu, musiałam tylko dać zaświadczenie od neurologa że maja ma obniżone napięcie obręczy barkowej żeby pani rehabilitantka wiedziała jak ma ćwiczyć z Majką.

A ja piję Warkę, małż w pracy, Zuz u babci, Majutek śpi :-) Zmolestowałam Małża przed pracą, a co, niech za karę siedzi w pracy a nie mi tu spać po seksie :p
 
Ostatnia edycja:
a co do majówki to jutro przylatuje do nas teściowa na swojej ogromniastej,strasznej,upiornej miotle i zostaje najprawdopodobniej do wtorku!!!!!:wściekła/y:dlatego zrobiłam sobie już zapas pifffka bo na trzeźwo to ja jej nie zniosę:tak:módlcie się za mnie bym po tej "przyjemnej i długo wyczekiwanej" wizycie nie trafila do wariatkowa;-)
 
Wybaczcie kochane, ze ja tylko na sekundkę, ale muszę przez weekend stworzyć kolejny rozdział swojej pracy mgr :dry::dry: Więc jestem, ale jakby mnie nie było :sorry2::sorry2:

Dzisiaj byłyśmy na ostatnim już badaniu słuchu :-):-) Wszystko jest OK - Daria pięknie słyszy :-):-) Wymienili jej w końcu naklejkę w książeczce zdrowia :tak::tak: Ale się cieszę :-):-) W końcu tak porządnie spadł mi kamień z serca :-):-D:-p

Spadam się kąpać i ponownie zasiadam do kompa w celu "tworzenia" :-p:-p Mam nadzieję, że tym razem otworzę worda, a nie bb :-p:-p
 
daa super wieści!!!!! Cieszę się razem z tobą i Darią:-):-)
rysia zdawaj relacje codziennie,żebyśmy wiedziały,że "jesteś wsród nas";-). I koniecznie zrób zapas piwka:tak:
 
DAA: super wieści!
RYSIA: wznosze modły coby Ci teściowa za bardzo za szkóre nie zejszła:) aameeen
CASS: dobrze, że przeprawa z trzydniówka zakończona. Ech biedna tyle się nastresowac tym wszystkim musiałaś.
 
Dobry wieczór :-)

w pierwszej kolejności
Alicja, Kasis, Kahha suwaczkowe gratulacje dla waszych pociech :-):-):-)

Sheeney, Rysia gratki dla Tomusia i Miłoszka, pierwsze zęby są to teraz już z górki ;-)

Strip,
super że kupa była :-D

Ida
, grillika zazdraszczam :tak:

malutka,
współczuje i przytulam! Jak pomyśle że mnie też czeka ten nieszczęsny żłobek to juz mi się niedobrze robi :-(

cass, daaa
super że u was wszystko już ok :-)


Ślub oczywiście oglądałam, i jak się ta na to patrzy to wygląda to troszke nierealnie, jakby to nie byli prawdziwi ludzie tylko jakiś film albo bajka, książe, księżna, królowa :dry: Suknia śliczna, bo jednocześnie skromna ale bardzo piękna i elegancka, osobiście nie lubie koronek ale ona wyglądała poprostu cudownie :tak:No a pan młody, cóż latka lecą i widac że nie są dla niego przychylne, a pomyśleć że jako nastolatka się w nim kochałam ble ;-) Dla mnie newsem dnia zaraz po beznadziejnej intercyzie, było imie siostry przyszłej królowej ... Pipa :-D:-D:-D

Teraz popijam troszke od męża piwka niepasteryzowanego mniam :-p synek dostał pierwszy raz butle na noc, ciekawe co z tego bedzie.
 
reklama
Do góry