reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

dzieki dziewczyny za zyczenia w imieniu mojego łobuza.

strip kania gratulacje za połóweczki

Natolin a o jaki narod konkretnie ci chodzi??

A ja zaraz wybieram sie do ikei po kosze i pudełka poniewaz akcja sprzatanie trwa a do tego jeszce doszło hasło "sprzataj pod katem zaczynajacego chodzic dziecia"
 
reklama
Ulisia,takie niskie TSH to mi wygląda na nadczynność- u mnie odwrotnie,ja mam niedoczynnośc i zawsze jak za mała dawka leku,to mi za wysokie wychodzi...Tulaski:***,ale mam nadzieję,że łatwo da się to jakoś skorygowac...:tak:No i gratuluję decyzji o doktoracie:).A jaką Ty masz specjalność?
Monimoni,dzięki za zaproszenie:).ale z tymi zdjęciami to nadal się bronię i będę chyba wrzucac od czasu do czasu na otwartą galerię:-)- leniwa d... ze mnie:-D.
Dorisku,łelkam bek:-),super,ze tak sie "odchamiłaś";-).
Iduś,czekamy cierpliwie :tak::***
Ech,pewnie znowu ,zanim wyślę,to juz 20 postów naprodukujecie:(((.
 
Ulisia,takie niskie TSH to mi wygląda na nadczynność- u mnie odwrotnie,ja mam niedoczynnośc i zawsze jak za mała dawka leku,to mi za wysokie wychodzi...Tulaski:***,ale mam nadzieję,że łatwo da się to jakoś skorygowac...:tak:No i gratuluję decyzji o doktoracie:).A jaką Ty masz specjalność?

hmm... nie znam się na tym kompletnie... ale ten język sugerowałby właśnie odwrotnie - niedoczyność... ech, w czw się okaże wszystko...

mgr skonczyłam na Akademii Muzycznej na dwóch specjalnościach - na prowadzeniu zespołów wokalnych i instrumentalnych (dyrygentura chóralna) i edukacja muzyczna.

Doktorat chcę robić w dziedzinie edukacji muzyczej (dokładnie chcę pisać o umuzykalnianiu dzieci w okresie prenatalnym) no i na żadnej Akademii muzycznej w PL nie mogę tego zrobić, gdyż Akademia Muzyczna to uczelnia zawodowa i ma prawo nadawania doktoratów wyłącznie w dziedzinach praktycznych (dyrygentura, instrument), a w dziedzinach teoretycznych niestety nie.

Więc wygląda na to, że muszę to robić przy uniwersytecie, przy pedagogice, na specjalności pedagogika muzyczna...

Ulisia no to rzeczywiście niskie.
A ktoś u Was choruje na tarczycę?
Pytam, bo ja choruję od urodzenia, a w rodzinie mam kilka przypadków, więc choroba dziedziczona, moja córka na szczęście po mnie nie odziedziczyła.
Trzymam kciuki !!!


no mój tata choruje... właściwie już ma usuniętą...
 
Ostatnia edycja:
Witam się i pędzę nadrabiać :-)

Widzę ze Lauruni już 7 stuknęła! Ani się obejrzymy a będziemy swiętować pierwszy roczek :-)

Dziękuję wszystkim za pamięć o Justynce w jej półroczną rocznicę! Byliśmy wczoraj na grillu i nie dałam rady wejść n neta podziękować. Cass i Kania - Wam też gratuluję pięknej rocznicy!

Ciekawe czy kiedyś nasze dzieci sie skumają i założą własny wątek - DZIECI PAŹDZIERNIKÓWEK 2010 :))))))
 
Heloł:)
ja tylko wpadam się zameldować i uciekam. Młoda chora, więc czeka nas dzisiaj wizyta u lekarza plus dzień na wariackich papierach, bo marudzi przy tym, że szok. ech trzymajcie kciuki, żeby okazało się, że to tylko przeziębienie a nie coś poważniejszego :(

STRIP, DAWIDOWE, KANIA - suwaczkowe gratulacje :*!
 
Strip nie musisz koniecznie zagęszczać ;-) ja zauważyłam że jak małej zaczęłam zagęszczać wieczorne mleczko kleikiem to dłużej była syta więc i dłużej spała bez pobudki na jedzonko ;-)

makuć
zdrówka dla Alutka :*

ulisia
na czwartek kciuki będą zaciśnięte :tak:
 
witam sie i ja :-)

wczoraj wieczór do bani, @ mnie tak przycisnęła że przeleżałam pod kołdrą cały wieczór :/ dziś od 5.00 sie tułam po domu bo boli jak jasna cholera, żaden lek mi nie pomaga :/

kania, strip, dobranocka gratulacje!!!!!!!

Mnie dziś łamie, mojego męża też, dobrze, że Aga się trzyma. mała nadal się nie przekonała do picia soczków, herbatek ani nawet wody i coraz częściej zastanawiam się jak ją do tego przed latem przekonać... niedługo muszę ją do neurologa na kontrolę zapisać i pewnie nam się dostanie, że mała się na plecy z brzucha nie obraca i nie pełza ale co ja na to poradzę? Wczoraj znów teściowa chciałą jej dać posolone pyry z sosem i bitą śmietanę.. aż mój mąż się zagotował normalnie bo to co ja mówię to niestety nie dociera.
idę bo się chyba mała budzi
 
mała nadal się nie przekonała do picia soczków, herbatek ani nawet wody

wiesz moja bardzo długo nie chciała nic pić, dwa łyki i już mi sie odsuwała. I nie miało znaczenia czy woda sama czy z glukozą, czy też sok. Po prostu wszystko co nie było mlekiem odpadało. Ale zmieniło sie gdy zaczęliśmy używać niekapka, nie wiem dlaczego, czy jej lepiej leci, może butla kojarzyła jej sie tylko z jedzeniem i dlatego wody z niej nie chciała? nie mam pojęcia. Odkąd mamy niekapek popija co chwile, daje jej samą wode bo nie chce do słodkiego przyzwyczajać. Teraz dochodzi do tego że wystarczy że pokaże jej niekapek i jak rączki do niego wyciąga to znak że pić sie chce :-D może i u Was by zadziałał?

Kasiu bidulko :-( przesyłam fluidki i buziaki :**********
 
reklama
niekapek też sprawdzaliśmy. wypycha od razu językiem. jeśli ma cokolwiek wypić to najszybciej normalnie z kubeczka jak jej daję tak jak my pijemy. ale to też weźmie pare łyków i koniec i oczywiście część z tego jeszcze wyleci. mam nadzieję, że jak się zrobi cieplej i będzie jej się chciało pić to nie będzie tak wymyślać. bo ja normalnie już pomysłów nie mam
 
Do góry