reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dziękuję za odzew w sprawie tego chodzenia na paluszkach, u nas niestety w ciągu dnia dość często Łukasz chodzi na palcach, znalazłam numer do ortopedy i umówię nas na wizytę lecz pewnie dopiero na przełomie sierpnia/września bo mieliśmy się i tak do niego zgłosić jak Łukasz skończy 2 lata (no pójdziemy może miesiąc wcześniej) z tymi jego paluszkami u nóg, ciekawe co się dowiemy, bałabym się tego gdyby mieli mu nacinać więzadła:-(.

dziulka
Ty nie myjesz Leane jeszcze zębów? Kochana zacznij je myć, proszę!! Przecież Leane ma ich już dużo, do tego je dorosłe jedzenie. Nie spraw żeby miała problem z zębami już od małego, w sklepach jest tyle różnego rodzaju szczoteczek dla takich dzieci, pasty bez fluoru. My myjemy odkąd pojawiły się pierwsze dwa zęby, na początku nakładką silikonową a później gdy już mieliśmy z 6 zębów to przeszliśmy na szczoteczkę. Akurat na punkcie zębów jestem uczulona, ja mam słabe zęby i chodzę przynajmniej raz w roku na kontrolę, kiedyś nawet dwa razy.
Roxannka my jeszcze do dentysty też nie wybieramy się, poczekam z tym jeszcze,ale o higienę jamy ustnej dbamy:tak:Ojej, to zdrówka dla Was! A jakie plany macie na urlop?
kroma i jak zadowolona po wizycie u fryzjera?
makuc to ja zapraszam na gołąbki do mnie! Mam 4 słoiki gołąbków więc starczy dla Ciebie;-)
kaniu z kupkami Ci nie powiem,bo u nas takiego problemu nie było.
Odośnie radzenia sobie z nieprzyjemnych zapachem siuśków to też nie wiedziałam że soda pomaga. Zresztą ostatnio zaczęłam na necie oglądać perfekcyjną panią domu i tak mnie jakoś wciągnęło bo zawsze coś ciekawego się dowiem a no i nie powiem że mobilizuje mnie to do sprzątania, takiego jak np dzisiaj.:-)


Poza tym chciałam jeszcze napisać że jestem wstrząśnięta rozwinięciem sprawy odnośnie tego chłopczyka którego znaleziono w moim rodzinnym mieście. Od początku śledziłam tą sprawę właśnie ze względu na bliskość, a teraz nie mogę tego wszystkiego pojąć. Jak czytam że on umierał w męczarni to płakać mi się chce, jak tak można?:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mała Mi, ja także jestem bardzo poruszona sprawą tego Szymonka. Zadziwia mnie ludzka obojętność i perfidia. Jak ci rodzice w ogóle mogli funkcjonować przez te ostatnie lata? Bez wyrzutów sumienia? Po prostu w pale mi się to nie mieści... W ogóle taki perfekcyjny plan mieli... Dziecko dobrze ubrane, bo miało wskazywać na to, że jest z zagranicy... Podstawienie innego malucha do szczepienia i wypożyczenie go w dniu, kiedy miała przyjść policja... Normalnie masakra... I teraz jeszcze będą tłumaczyć, że to nieszczęśliwy wypadek... Nieszczęśliwy i owszem, to był ten chłopczyk, że urodził się w takiej rodzinie...
 
Makuc dzięki, sprobuję :-)
Powiedzcie mi Kochane, czy jak Wasze dzieci były na piersi to miały zatwardzenia, że nie robły kupy przez kilka dni???????????
zdarzylo sie ze mloda mi 3 dni nie zrobila kupy wcale i lekarka kazala mi ponaciskac brzuszek czy nei twardy, i jesli nie to nei am czym sie martwic.

witajcie:))))) dzien szalony i fajny, i choelrnie upalny. teraz 29 stopni jest.
rano poszlismy poskladac papiery dla mlodej o dowod osobisty i paszport to mlodam yslalam ze rozniesie wszystko wkolo... straszyla urzedniczki " buuuu" zza przedzialek drewnianych oddzielaajacych biura, latala po calej poczekalni, normalnie wariatka:))))
guzior jej duuuuuuzo zszedl, lekko rozowy juz jest tak wiec ok.

MAKUC pamietam jak twoja mloda przypalila w kaloryfer.... ojj pamietam...

a co do dziecka ktore odnaleziono to kuzynka mi pisala bo maly z ich miejscowosci byl. masakra!!! jak rodzice mogli byc tak perfidni... widocznie mogli! jak i ta cala matka Madzi.... pytam gdzie jest sprawiedliwosc?? i jak mozna maluszkowi zadac cierpienie.... jakim ch... trzeba byc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a wracajac do tematu to w poludnie mloda jak pojadla i poszla spac to ja na basen i potem dojechali z Leane do mnie i zesmy sie wydurniali w wodzie do 19:))))
 
Halo ja tylko na chwile w dwupaku. Byłam w kinie z koleżanką i bawiłam się cudnie. Nie nadrobiłam wpadne jutro . Buziaki
 
SARISKA jak zobaczyłam Twojego posta i to o tej porze to moją pierwszą myślą było "urodziła" :-D a tu ooo SARISKA się po kinach "włóczy" :rofl2::-p:-) idę pracować :*
 
a tutaj co tak pusto :szok::cool::eek:

KANIA, ROXI, RAGNA, WIOLI, ALICJA, BAŚKA, AGUSINKA, KROMA, MAŁA_MI, E-LONA, MORIAM, EMIŚ, SARISKA, CZARODZIEJKA, RENATA, DORIS RYSIA, DOBRANOCKA, MAMAAGUSI, HAPPY, MERGERRITA, SHEENEY,DZIULKA, IKAA, IDEK, DAWIDOWE, STRIP MELDOWAĆ SIĘ!!!!
 
No to ja sie zameldowalam Makucku:-p

Sariska
kurcze ale Ci juz malo czasu zostalo!!mam nadzieeje,ze dasz znac jak sie zacznie:tak::-) ,fajnie,ze bylas w kinie i w ogole ,ze widac ze nie masz tak dosyc jak ja mialam ale ja to chyba nie nadaje sie do bycia w ciazy :-p

Kania wiem,ze juz odpowiedz dostalas,pewnie chodzilo o twoja siostre wiec powiedz jej,zeby sie nie martwila poki malutka nie placze.a ile ona juz ma???
Dziulka zazdroszcze ci tego basenu !!a z tym nie myciem zebow to i ja jestem w szoku:szok:.Ja tam bym nikogo nie posluchala jakby mi ktos kazal dziecku zebow nie myc,na logike nie ma w tym nic zlego a tym bardziej,ze nasze dzieci jedza slodyzce ,ktore najbardziej wplywaja na zeby.A sama wode tez jej nie myjesz??

u mnie sytuacja w domu juz sie uspokoila,czasu na nic prawie nie ma ale z dziecmi sobie radzimy calkiem niezle..
Wakacje juz zarezerwowane takze teraz tylko pozostaje czekac:-) no i jeszcze we wtorek jedziemy do oslo wyrobic dzieciom paszporty.mam lekkiego stresa jak to bedzie z takim maluchem na wyjezdzie ale jak sie nie odwaze to sie nie przekonamy.
 
Meldu, meldu.
Sheeney Ania 6 lipca skończy dwa miesiące.
Fajnie, że wakacje macie już zarezerwowane.
Makuc a Ty dzis pracujesz czy się lenisz???
Pierogi już robiłaś?
Sarisa to już na dniach ;-) Korzystaj z wyjść !!!

O tej sprawie Szymka to nawet nie mogę słuchać :-(
 
reklama
Do góry