reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Halo
Ja się tylko przywitam......cały dzień na telu podczytywałam, ale cały czas coś wypadało, żeby napisać to tel padł, to Zuu wstała eh
Rano pojechaliśmy do Ikei i zakupiliśmy kilka niezbednych rzeczy i przez to potem nie miałam czasu, bo małż dorabiał półki i jeszcze kilka innych rzeczy.
Kroma jak się czujesz?? Zdrówka dla Was .
Mała mi jak Łuki? i jak Ty? zdrówka i dla Was
Emis całusek dla Frania w śliwke
Moriam to faktycznie Was Maura w nocy rozbawia ;-)
E-lona straszny ten sen ...ale faktycznie ta dziewczynka jakaś dziwna. A jak zabawa w szkole?
Wioli i dla Ciebie zdrówka. Kurde aż takie masz bole? Łojej zabrzmiało strasznie ehh zdrówka i dla Ciebie?
Idek jak się masz? Jak Misia?
Rysia jak koleżanka?
Kania kurcze przykro mi z powdou koleżanki i malutkiej, że i ona tą chorobę załapała, bo po opisie Moriam buuuuuuuu cieszę się jednak, że można ją leczyć
Dawidowe czekam na foto pokoju.
Wioli i od Ciebie też jak już pomalujesz
Roxi zdrówka dla Ptysia. I nadal trzymam kciuki żeby się ktoś na jutro znalazł.

Ragna chyba gdzieś zaginęła ? I chyba jakoś na czasie urodziny ma??

to tyle zmykam golić głowę .... miłej nocki...............aaaa i wiecie co znalazłam dziś u Zuzy kolejną dolną czwórkę.........chyba to dziwne, żeby 4 teraz wylazły jak 2 i 3 nie mamy ehhh


a i wczoraj dostałam od koleżanki sms, że potrzeba krwi AB lub O rh"-" , bo czeka 2 dniowa dziewczynka i siedze teraz i o niej myślę ..........
 
Ostatnia edycja:
reklama
sarisko przypomniało mi się! Śniłaś mi się-pozytywnie,oczywiście:-). Ale dziwne,bo mieszkałaś we Wrocławiu i byłaś żoną Marcina...Prokopa:-D. Ale Zuuu była już na świecie;-). Gratki zębowe! Acha,3 wychodzą później niż 4,ale że 2 nie ma?;-). Buźka
 
Sarisa ta dziewczynka to pewnie Konstancja. Z tego co czytałam na chwilę obecną mają wystarczającą ilość krwi. Zabawa w szkole jutro będzie. Co kupiłaś?
Gratki dla Zuzi czwóreczki. Laura też nie ma dwójek dolnych a już 3 czwórki się przebiły, a czwartej niewiele brakuje.
Wioli to jutro na obiad fryty usmaż.
 
emiliab jak Franek? guz nadal jest? Aga tylko raz tak przywaliła, że guz się zrobił ale w miare szybko zeszło czego i Franiowi życzę. doczytałam, że guz schodzi więc bardzo się cieszę z tego powodu:-)
dawidowa super, że szczepienie ok. no i śliczna waga ehh u nas nadal poniżej 9 kg. ale Laurka za to wyższa od Agi jest.
moriam i jak? była dziś drzemka w dzień? czy już poszła w zapomnienie?
nat:*
kania pochwalę się jak zrobię ale podaj maila na pw to ci wyślę zdjęcie wtedy. jejku biedna ta twoja koleżanka i jej córeczka.... ehh. masz jakieś wieści dzisiaj o niej? trzymam za obie mocno kciuki!
Dziulka ja trzymam ciuki żeby się z tą nową pracą jednak udało i zaproponowali ci dogodniejsze stanowisko. kurcze fajnie by było jakbyś miała taką wymarzoną pracę.
eliza my już próbowaliśmy pieluszki typowe na noc i niestety było to samo. nie pozotaje nic innego jak ok północy jak idę spać iść i Agusię przewinąć. co do twojej pracy to faktycznie kiepsko z tymi dyżurami ale dobrze, że chociaż szefa masz wyrozumiałego
czarodziejka to miłej imprezki jutro życzę
doris dzięki. ponczo narazie zrobione gdzieś w części 1/4 więc jeszcze sporo pracy przede mną a jaki będzie końcowy efekt to nie mam pojęcia. tzn wiem jak powinno wyglądać ale nie wiem czy mi też tak wyjdzie.
kania super, że z siostrą lepiej szczególnie psychicznie bo to przecież ogromny sukces. teraz tylko żeby i fizycznie doszła do siebie to już będzie idealnie!
roxi to zdrówka dla was wszystkich a ty się nie daj chorobie!
dziulka bądź dzielna i nie daj się dołkowi!
efcia i jak? ksiądz dotarł??
sarisa ja też słyszałam o tej dziewczynce bo to w łodzi ona jest. myślę, że już tą krew dostała od razu tylko nigdy nie wiadomo czy i ile jeszcze będzie potrzeba. od razu pomyślałam czy znam kogoś z taką grupą ale nikt mi do głowy nie przyszedł. gdyby to nie był potrzebny Rh - to sama bym już dzisiaj była w stacji a tak to... ehh..
 
E-lona dzięki :-). No to widzisz jak czytam ;-)
Emiś no właśnie niewiem gdzie dwójki ? górna lewa jest i widać już prawą górną, ale się jeszcze nie przebiła.........w każdym razie idą u nas teraz jak grzyby po deszczu. cieszę się, że tak ładnie to znosi. A sen no pięknie ........imię małża się zgadza ;-), ale mojemu sięgam nosa a prokopowi to bym sięgała do pępka buahahahah


lecę już.................

Dawidowe ja mam 0Rh- ale w moim stanie się nie da....ale jak tylko będę mogła to idę oddać krew jak i szpik kostny.

zmykam
 
Elona jutro dzień gotowca wiec nie podchodzę nawet do garów :-D
Sariska golisz głowę?:-DZeby wychodzą jak chcą chrzesnicy od mojego k pierwsze Wyszły górne trojki:szok:Wyglądała jak wampirek

Ja mam jutro okropny dzień na 12 Bartek idzie na urodziny niemam jeszcze prezentu muszę pojechać po farbe i po zakupy do pl sklepu i kupić spodnie bartkowi bo jedzie we wtorek na wycieczkę do snieznego miasteczka a niemam żadnych nieprzemakalnych
 
witam wieczornie, dzien w pracy mi sie dluzyl i wkurzal... ale coz....

NATOLIN co za smutaski i lezki??? nie wolno tak...

MAKUC z tym tatuazem to djesz czadu:))))))))) a fotki Alutka na glaerii slodziaszne:))

HAPPY powiedz z miesiac wczesniej ze robisz najazd na mnie to kupie cysterne a potem przytaszcze winko pod dom -damy rade nie????:)) ale bym sie cieszyla!!!!!!!!!

EFA codo ksiedza to pamietam z w PL jak mieszkalam to czekalam z tata na ksiedza w sobote po obiedzie , mama w pracy byla a my.... usnelismy z tata po zarciu i ksiadz nie przyszedl:ppp a pies nawet nie zaszczekal!!!!!

a tak poza tym to moje dziecko zdrajca nr 1!!! przyszlam z pracy i pytam: zobacz kto przyszedl?? a Leane palcem na meza i " papa"!!!! noz w morde. mowie jej ze tata jest w domku leane tez i to mama przyszla a leane kreci glowa i mowi PAPA!!!!
 
A ja nie mam weny ani nastroju na pisanie :-(

Jest mi źle że w sobote wieczorem nie możemy nigdzie wyjść bo nie ma nikogo kto by się Ptyśkiem zaopiekował :-(ehhh...

Jedyny plus to taki, że byliśmy dzisiaj na kontroli i naszczęście idzie ku lepszemu, antybiotyk działa i mamy dalej kontynuować leczenie :happy:

dawidowe,
łooo mamusiu, jak przeczytałam co ty masz w planach to prawie się przewróciłam ... ze zmęczenia ;-)

sarisa, gratki zębolkowe dla Zuzki, kolejne :-) teraz idzie jak burza z zębami, coś czuje że u mojego Patryka też jeden za drugim będzie szedł teraz, na noc mu dałam czopka bo widziałam że te zebiska go męczą :sorry: a tak wogóle to mamy taką samą grupe krwi :) A twój mąż ma + czy - ? bo my mamy konflikt niestety :/

e-lona, Laura na siedząco zasypia ? haha musi to śmiesznie wyglądać :-D Frytki mówisz :rolleyes2: ... mniam mniam :tak: chociaż ja dzisiaj frytek nie jadłam ale też miałam dobry obiadek, a właściwie obiado-kolacje :-p Dzięki że pytasz o nasze zdrówko :* Ptysiek już troszke lepiej, mąż całkowicie się rozłożył, a ja jakoś się trzymam :happy:

kania, emiś, to na kiedy ten Szczyrk sobie zamawiamy ? :rofl2:

kahaaa,
powodzenia w walce!
 
Ostatnia edycja:
Wioli i to ma być straszny dzień?
Dziulka a to córa! Tak Cię olała. :-)
Roxi mam nadzieję, że się nie zarazisz, a mąż też szybko pozbędzie się choróbska. Cieszę się, że z Ptysiem lepiej. Laurze fotkę kiedyś mąż zrobił jak właśnie tak na siedząco spała, ale nieostra wyszła.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ELONA - coreczka tatusia mi rosnie!!! a zeby bylo smieszniej to ojciec np wlaczy se kompa a ona sie potrafi bawic godzinami sama, a jak ja wlacze kompa to jest koneic swiata, i ogolnie wisi na mnie, nawet dzisiaj jak poszlam zamieszac jej zupke to zaczela sie bulwersowac ze odchodze, a ojcu wolno....
 
Do góry