reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
dobranocka - buziaki
malami - maz sie spisal
elona - jak cos wymyslisz to powiedz, bo mam podobny problem. moze zdjecie dzieciakow w ladnej ramce, jakies wieksze, albo ramke na kilka zdjec. albo bilety do kina albo jakis bon do restauracji na obiad jak lubia wychodzic. no albo tak tradycyjnie "cos do domu".
no i zdrowka dla dzieciakow.
 
dzieki dziewczynki za zdrówko. Zaczynam mieć dosyć mojej małej marudy nic jej się nie podoba najchętniej by wszędzie łaziła i grzebała a ja nie mogę sobie na to pozwolić i łaze za nia. Ciagle marudzi, wszystko brudzi i wszystkim rzuca. Teraz siedzi w łóżeczku a pokoj to jedno wielkie pobojowisko. Juz nawet nie mam siły sprzatać. Mam ochotę się ubrać i uciec.
 
kahaa- właśnie doczytałam, to się kształć kochana, ja już skończyłam moje kształcenie w tym samym kierunku. Życzę powodzenia. A podatki to niezbyt ciekawa tematyka i taka zawiła, więc masz się co uczyć, ja w sumie się nauczyłam i już nic nie pamiętam.

dawidowe- ja mam tak samo, ale ze starszą, w sumie Arek przy niej to grzeczny jest, chociaż ostatnio też wszędzie włazi i wszystko rusza, ale już chyba się przyzwyczaiłam. Tylko nie uciekaj bo malutka mimo to, że rozrabia to będzie tęsknić za mamą :-)
 
Ostatnia edycja:
kahaa- zazdroszczę, pierwsze znajomości angielskiego na takim poziomie, że dajesz radę tam się uczyć, a dwa, że masz szansę się tam wybić, a robisz ten NVQ dla rachunkowości, czy jakaś szkoła.


Ok ja wybywam, młody coś medytuje w łóżeczku, zaraz go kąpne puki młodej nie ma, niech się spokojnie pobawi w kąpieli, a ja postanowiłam się dokształcać ciągle i czytam teraz Prawo pracy, bo ostatnio M miał problem i nie umiałam mu doradzić, zielona jestem, a chcę mu prowadzić sprawy finansowe i jak mam jak nic nie kumam. Buziolki dla was zjawię się wieczorkiem.
 
Ostatnia edycja:
kroma - NVQ z rachunkowosci juz zrobilam, teraz robie ACCA, w polsce tezs mozna ale tez po angielsku. i naprawde nei trzeba znac perfect angielskiego. ja na ostatnim egzaminie dostalam zacmienia i nie moglam przypomniec sobie jak sie queen pisze i operowalam slowem Regina, co brzmialo bezsensu w niektorych zdaniach, ale zdalam na 92% (ze sie tak pochwale), a moja kolezanka angielka na 59% i byla bardzo dumna, ze w ogole zdala. tak wiec jezyk wiele nie pomoze, ani wiele nie rpzeszkodzi.

ty Arka tak wczesnie kapiesz?? jesli chodzi o prawo pracy, jak komus angielskie potrzebne to moge doradzac, polskie na pewno jest tak zagmatwane jak i polskie podatki.... wiec podziwiam cie kochana
 
reklama
dziewczyny jak Laura nie przstanie tak jęczeć to nie ręcze za siebie. Jeszcze chwile i wyjde z domu. Mam dość od 16 ledwo na oczy patrzy ale tak siedzidzi jęczy. Wkoncu usiadłam i sie poryczałam i dodatkowo niedość że mnie ucho boli to mam gorączke.
 
Do góry