reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

to sie przeprowadz do FR :))) czasami tego ciepelka az za duzo...szczegolnie letnimi nocami jak jest 32 w srodku nocy i zero wiatru... wole skromne 21 tak jak teraz jest w nocy to jest super:))

DAWIDOWE jestes tam jeszcze?? kinder bueno zjadlam dwa sztuki a teraz wsuwam chipsy paprykowe:))))) przyjezdzaj:)))
 
reklama
U mnie podły nastrój. Zresztą napisałam na zamkniętym.
Czekam na męża i potem lecę spać. Zmęczona jestem.
Poza pracą dzisiejszą. alicja ja zajmuję się 21 miesięcznym synem kuzyna przez ten miesiąc, gdyż żona kuzyna ma pewnie szkolenie i jej opłacają nianię tak więc mnie wzięła do opieki, zresztą Wojtuś mnie zna i lubi więc nie ma problemu żeby ze mną spędzał te parę godzin do południa.
Po rozmowie z teściową wrrr.. dostałam takiego nerwa że wyodkurzałam wszystkie zakamarki w pokoju, poodsuwałam meble, zmieniłam pościel, wyodkurzałam roztocza z łóżka, poprasowałam a i tak mnie jeszcze energia od środka rozwalała ;/
dziulka zaciskam kciuki i czekam na więcej info.
kania super że Oliwcia tak dzielnie znosi pobyt w żłobku a dla Ciebie i męża wszystkiego najlepszego z okazji waszej rozniczny ślubu i miłego wieczorku we dwoje.
 
witam nowa mame. co do krwi to tez sie balam ale swojej. a na studiach juz calkiem mi to przeszlo jak tylko rozpoczelismy zajecia z chirurgii. pewnie juz dawno bym byla ratownikiem gdyby nie to ze nie zlozylam tam papierow bo balam sie ze sie nie dostane... glupie nie?w ogope gdyby nie moj maz to na studia bym nie poszla
 
Dzień dobry- znów mi posta zżarło i od nowa muszę pisać:wściekła/y::wściekła/y:- tym razem nie z mojej winy tylko ot,tak..a to ctrl z nie działa...uuuuu!!!!
Kubę wczoraj z przyjemnością obejrzałam,oboje z Fraszyńską świetni byli:tak:,Madox już trochę mniej.Nic,oczywiście,do niego nie mam,ale poziom rozmowy nie ten;-).
Dziulka -jeszcze co do "Enneagramu"- oczywiście nie znam Cię na tyle,po prostu z Twoich postów,z tego,co pisałaś o sobie,"wyłaniała" się "3",ale jak mówisz,że bardziej "8",to może tak być:tak:.no,nic- zweryfikujemy to,jak się spotkamy:tak::-D
Editek-witaj, gratuluję "coming outu" i mam nadzieję,ze już z nami zostaniesz i będziesz "normalnie" pisać:tak:.
Mamaagusi- ja właśnie swojej się nie boję,moga mnie kłuć,pobierać itp- spoko.Ale u kogoś jak widzę,to mi słabo...:zawstydzona/y:
Mała mi- :***.Ale czasem przydałby mi się ktoś,żeby tak mi podnieść ciśnienie,żebym się do takiego sprzątania zmobilizowała;-)
No i mówiłam,że dziś wypasionego posta nie będzie;-)- nie mam co nadrabiać:-D.Oj,chyba lepiej,jak chodzę spać z kurami,nie?:-D
Miłego dzionka wszystkim:).
 
Editek witaj! fajnie, ze sie ujawniłaś....ja też długo tylko czytałam i po prawie roku odezwałam się i nie żałuje

beti ja nie dotrwałam i nie widziałam wojewódzkiego

Roxi gdzie Ty się podziewasz? ciekawam strasznie jak tam mężulek zareagował na bałagan w domu?;))) cosik mi sie wydaje, że sprzątałaś cały wieczór:-p

Uciekam do pracy
Miłego dnia dziewczynki:))))))))
 
:-)Witam Was i dziękuję za miłe przyjęcie.
Jak narazie to walczę z suwaczkiem heh...
Mały udał się na drzemkę więc trzeba ten czas jakoś wykorzystać;-)(siedząc na BB oczywiście)
Napiszę Wam kilka słów o sobie. Mam na imię Edyta i jak to widać po nicku mam 29 lat.
Oprócz Olka mam jeszcze starszego synka Adriana ma 10 lat. Nie pracuję zawodowo.
No to chyba by było na tyle. Postaram się w miarę możliwości tutaj pisać:-)
 
Dzień dobry. [w sumie to dla kogo dobry dla tego dobry...]

witam po porannej sprzeczce z D. i nerwie jak strąd do japierdziu :wściekła/y::no: masakra jakaś po prostu. Od dzisiaj stosuję technike ROXI i mam dzień nicnieroobienia w domu. O! A propo ROXI gdzieś Ty? tak się na leniuchowaniu skupilas, że nawet na BB Ci się wejść nie chciało :confused:;-)
EDITEK witaj.
MAMAAGUSI zajęcia z chirurgii :szok: jesteś moim guru w tym temacie dosłownie.
HAPPY ja tam wolę opcję HAPPY rano plus HAPPY wieczorem :-p
IKA miłego pracowania.
 
reklama
Do góry