reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ida- spróbuj zresetowac kompa- moze to coś da???
A ja chciałm jeszcze tyle napisac,bo jest co i komu,a tu Amelka wstała i wybywamy na szybkie zakupy;).To do potem.
 
reklama
hej
Nat gratki suwaczkowe:)
U nas noc też do bani co chwile pobudka ,kręcił się co chwile,fakt nie płakał ,ale był bardzo nie spokojny.
Teraz chodzi i demoluje pokój hehe
Jutro ide do fryzjera i zobaczymy co wyjdzie na tej mojej łepetynce.`4
 
mała_mi piąteczek wolny? To może jednak pójdziesz do lekarza z tym kręgosłupem. Ja mam w przyszłym tygodniu dwa dni wolne i zamierzam wlasnie isc ze sobą do lekarza i spożytkowac jakos te dni ;-) A co do dietki , to trzymam kciuki za wytrwałosc ;-)


dawodowe super ,ze Laurusi coraz bardziej podoba się w złobku:-). No i fajnie ,ze musi być w centrum zainteresowania i gadatliwa przy tym. Dobrze ,ze nie jest jakas niesmiala. Będzie miala w zyciu dobrze. Ale nie mialam pojęcia ,ze taki złobek to tyle kasy kosztuje. Masakra :-(


Kasis w domciu mój mały dreptuś chodzi bez bucików i najchetniej bez skarpetek.


Sheeney OMG!!!! Ale czad . GRATULUJĘ skarbie!!! Jak się czujesz ze swiadomoscią ,ze znów jestes w dwupaku?


Dobranocka brzusio Ci się obniżyl? No ale Ty się jeszcze nie wybieraj na porodówkę! Pogadaj z Wojtusiem , zeby grzecznie czekał tam w brzuszku. O rany jaką Ty masz figurę! Kobieto , sliczny malutki brzuszek , a reszta zgrabniusia ,ze hej. Szczęsciara.


Aniawa jak małż? Wrócil do zdrówka?


Kroma oj tez bym się wybrala na kursik , bo wlasnie boję się ,ze zapomnę tego języka :-( , a jeszcze kilka lat temu uzywalam go tak płynnie jak polskiego :-( nocki współczuję :-(


cambria co u Ciebie? Poza tym ,ze masz słodziaszny awatarek.


Sugar ja podobnie jak sobie założe ,że dziś pojde wczesniej spac to zazwyczaj nic z tego nie wychodzi.


Sarisa głos oddany. Próbowałam kilka razy ,ale można tylko raz :-(


kania będzie dobrze . Oliwce na pewno będzie się podobało jak zobaczy inne dzieci i nowe zabawki.


Dziulka Leane ma już chyba tyle zabawek ,ze moglabys przedszkole otworzyc. Jak patrze na Twoje zdjecia to ma tego masę! U mnie chyba nawet polowy tego nie ma.


Rysia jak minęła nocka? O wlasnie doczytalam. Buuuu bardzo niefajnie ,ze Miłcio dał tak popalic.


Happy a to teraz to ja rozumiem czemu taki problem z zakupem butków. Masz rację ,ze bucików jest masa , ale często wlasnie albo są zbyt strojne (zeby nie powiedziec kiczowate) , albo za wąskie albo nie mają wkladki porfilowanej i tak to jest . W kazdym razie jak cos znajdziesz to pochwal się.


Natolin ciesze się ,ze u Ciebie ze zdrówkiem lepiej.


Ida widze ,ze przebój nocny mamy taki sam . U mnie Dodo nie zasnie dopóki nie zaspiewam mu tej kolysanki. A mnie już bokiem wychodzi. No i współczuję nocki


Makucku czyli zdróweczka dla Was obu. Nie dajcie się dziwczyny !


Mamaagusi co do spania Twojej córci to powiem tylko – ale Ci fajowo!!! :-D

Powiem jeszcze ,ze tak naprawdę to dalej nie wiem co Doriankowi dolega. Lekarka (akurat byla ta , której nie lubię) jakos nie podała przyczyny tej biegunki. Pytalam czy moze od zębó i już miala sprawdzić w jego buzince , ale spytala ile ma zębów . Jak jej powiedzialam ,ze osiem , to usiadła i powiedziala ,ze ma za duzo :szok: jak na jego wiek , ze dzieci mające roczek mają zazwyczaj 6 zębów i to na pewno nie to. Nawet nie spojrzala. Hmmn. No i zastrzelila kiedy powiedziala ,ze absolutnie mam banana mu nie podawac . Jejuuu ,zeby mu to przeszło. A co do wagi to dobranocka masz rację niestety ! Juz spadł mi ponad kilo :-:)no:
 
DORIS serio??? aż kilogram spadł z wagi?? spokojnie, nadrobi, ale może spróbuj się wybrać jeszcze raz do lekarza jak będzie lepsza lekarka, bo ta chyba za normalna nie jest... "za dużo zębów" - no super tekst!
 
Doris o kurcze ponad kilo:szok: to już dużo na takiego maluszka,oby mu szybciutko minęło i wrocil do zdrówka,a co do zębów u Nas tez 8 i żadna mi nic na razie nie mówiła,a że za dużo to niby co masz zrobic???

Makuc Wam tez zdrówka życzę,widzę że początki jesieni dają już o sobie znać i rozpoczął się okres wirusowo-przeziębieniowy

Dawidowe to widać że z dnia na dzień coraz lepiej Laurce w żłobku,no i dobrze oby tak dalej

Mamaagusi och jak ja zazdroszczę takich nocek:tak:

Natolin gratki suwaczkowe i oczywiście ZDRÓWKA!!

Sheeney wow wielkie gratulacje:-):-):-)
 
natolin no dokladnie! tekst , tekstem ,ale zeby nawet nie zajrzec dziecku do buzi? powiedziala ,ze do piątku mam podawac lekarstwa i stosowac tą dietę , a jak nie przejdzie to wrócic - tyle ,ze ja pójdę wtedy do innej lekarki. A jeszcze wracając do zębów, to pamiętam jak dziś ,ze kiedys tez powiedziala ,ze nic sie tam nie dzieje , a dwa dni poźniej maly mi się ozębił. Wirus to chyba nie jest , bo nikt inny w domu nie ma żadnej biegunki. Pozostaje jeszcze mozliwosc ,ze cos zjadł co mu nie spasilo.

renata no poczułam się jakbym miala jakies dziwne dziecko , bo ma 'za dużo' zębów. No smiech normalnie! No chyba powinnam mu wyrwac ze dwa , wtedy byloby książkowo.
 
Ostatnia edycja:
Dorisku to w takim razie ja tez mam dziwne dziecko,ktore ma za duzo zebow:-D
A tak na serio to moze faktycznie cos zjadl .Mam nadzieje,ze mu szybko przejdzie bo kg mniej to naprawde duzo.
Pytalas jak sie czuje ze swiadomoscia bycia w dwupaku...Narazie dziwnie ,oswajam sie poki co ;-):-) ale tego chcielismy ,wiec na pewno bedzie dobrze
 
KASIS ja placków nie robię w ogóle ;-)

moje dziecko chyba oszalało, bo ma już dziś drugą drzemkę...
a ja idę robić ziemniaczki smażone z cebulką i pomidorami i myślę o DAWIDOWE przy tym :-)
 
reklama
Do góry