reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Alicja i jak po zakończeniu?
Rysia współczuję nalotu.
Moriam ja będę szukać niani, bo od września do pracy wracam niestety. Już pytam znajomych czy nie słyszeli o kimś nadającym się do roli opiekunki. A ze żłobkami to paranoja. Masz na miejscu, ale brak miejsc, a ja najbliższy żłobek mam 20 km od miejsca zamieszkania.
Czarodzieja super, że tak wszystko ładnie się układa.
Dobranocka o widzę, że Ty też z Wrocławia. Może małe spotkanko zrobimy z innymi mamuśkami w sierpniu na targach Mother&Baby?
Kania współczuję samopoczucia.
Dziulka a do Ciebie @ już przylazła czy Leane będzie miała rodzeństwo? :-D
Mała_mi, Dziulka trzymam kciuki za wizyty.
 
reklama
E-lona, a Ty nie ze śląska? Z Wrocławia jest Pszczylaszczka, Moriam i Ladygab. Na targi wybieram się obowiązkowo ale nie sprawdzałam jeszcze kiedy będą. W zeszłym roku bardzo mi się podobało :-)
 
czarodziejkasuper ze maly odzwyczja sie od dyda
efa a no super ze olkowi podobalo sie z sasiadka i nic sie niemartw skoro lekarz mowi ze jest dobrze
dziulka to napisz jak po przegladzie
morian ja narazie nie pracuje siedze z mala w domu chociaz jest okropna ostatnio i chcetnie poszla bym do pracy
 
A mnie taka napadła straszna myśl, że za 2 tygodnie max muszę wracać do rodziców, bo się kaska skończy.
Oby coś się stało, żebyśmy mogli zostać w domu dłużej!
Trzymajcie kciuki za moją "fuchę", żeby doszła do skutku - na razie będzie jednorazowa, ale może z polecenia coś dalej poleci. Nie mam renomy, bo zabieram się za pracę, której nie wykonywałam zarobkowo od 10 lat. I to taką "niszową". Zaciekawionym napiszę, że nie chodzi o śpiewanie ani imprezy (kiedyś chwaliłam się, że na tym też kiedyś zarabiałam).
Poza tym 26-go Tomek prowadzi festyn w Złejwsi Wielkiej jako konferansjer (jak to się pisze?), znowu wpadnie parę groszy. Tak bym chciała pomieszkać w domku... Ciekawe, jakie wynagrodzenie zaproponują Tomkowi po tym 2-tygodniowym assessment centre w nowej firmie. Póki co, płynące właśnie 2 tygodnie są bezpłatne, więc na lipiec zostanie nam tylko wypłata za kilkanaście dni, które Tomek pracował w starej firmie. No ale właśnie wpadło jeszcze extra 50zł, bo TV Bydgoszcz zleciła Tomkowi nagranie podkładu lektorskiego do reklamy apteki. Jakoś się kręci. Błagam, Boże, niech się rozkręci!!!!
Takie moje prywatne marzenie.
Zostać w domu, a rodziców odwiedzać nie z musu, a z przyjemności.
 
Ostatnia edycja:
witam laski, jestem na stronie 3332 i nie wiem ile spłodziłyście, ale odpiszę

Doris- wiesz ja się zbierałam od dawna na siłkę i pozazdrościłam koleżance i teraz żałuję, bo przez te zakwasy nic nie mogę zrobić, dziś odpuściłam. A ty masz taką figurę, że tobie nie trzeba siłki :)

CzarodziejaM-
właśnie teraz są wyniki ambicji, za dużo nałożyłam na siebie ćwiczeń, chciałam pokazać jaka wytrzymała jestem i nie mogłam w nocy do małego wstać z wyrka.

małą mi- trzymam :)

makuc- a ja lubię ją i to bardzo, a to jest takie inne na nią, zrobiła coś w stylu Dance Hall :) a zauważyłaś jak jej cyce urosły, chyba sobie wstrzyknęła kwas hialuronowy.

Efcia-
ja ci życzę żeby kasy wam wpadło jak najwięcej, ja nie pracuję, ale M na razie tyle zarabia, że dajemy radę, ale i tak szukam, bo boję się, że dziś M ma kasę a jutro może wszystko się zmienić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A u nas same dobre wieści.Szef w końcu mi zapłacił kase za urlop wypoczynkowy! :-) Mój niuniek już drugi dzień jest bez smoczka[...] zaczął mi pięknie jeść,je dużo chętnie i co najważniejsze przekonał się na nowo do mleczka!!!!!!!!!!No i powiedzcie jak ja mam się nie rozczulać jak wszystko tak dobrze idzie.Jeju,żebym tylko nie zapeszyła!:-);-)
BRAAAWO! cieszę się bardzo, bardzo, że wszystko się układa. I z pieniędzmi i z Krzysiem. Oby tak dalej. I ciiii żeby nie zapeszyć;-)

przy okazji chwale się że dał dzisiaj pospać do 7, święto w rodzinie :-D ale oczywiście z nami w łóżku od 5 i z paroma pobudkami w międzyczasie, coby za kolorowo nie było :dry::-p
rolleyes9im.gif
spał do 7? spał :happy2: a że w międzyczasie atrakcje fundował to isę wytnie. Oby teraz częściej tyle przesypiał (z tym, że teraz bez gratisów of kors)

. makuc to oddaj jej te maskitki i powiedz ze niunia pobawi sie nimi jak bedzie uniej czyli nigdy hihihihi
Roxi moja juz trzeci dzien wstaje koło 7 a potem zjada spi do 9 a wczoraj nawet 9,30.
ad1 bez kitu :happy2:
ad2 jak ja Ci zazdroszczę takich późnych pobórek :zawstydzona/y: u nas 5.30 i cały dom na nogach już jest. Chociaż pamiętam, że i Ty kiedyś na poranne wstawanie marudałaś, więc może i u nas to z czasem ulegnie cudownej zmianie :confused::shocked2:
Makuc nie robilam takiego badania , ale lekarka na bilansach zawsze mówi ,ze jest w normie więc mam się nie niepokoic. Aha. Ja uwielbiam Riri i ten kawelek tez lubię:-D
tak myślałam, że i Tobie się spodoba :happy2: co do badań to skoro na bilansach mówią, że wsio ok to znaczy, że tak jest :laugh2: a pytałam, bo u mojego brata wlaśnie zbyt mało hormonu wzrostu organizm produkował i musiał cośtam brać, żeby wszystko zaskoczyło. Ale jak już poszło to wystrzelił jak szalony.

Już wiem skąd to moje fatalne samopoczucie, @ przylazła :-(
tak się miałam pytać właśnie, że skoro tak na ból glowy i złe samopoczucie marudasz to może @ się zbliża a tu oooo :nerd:

MALA MI za wierszyk 1000 euro. placisz przelewem???:)))))))))))))))))
paaaa jaka interesowna. Niby tere,fere napiszę Ci wierszyk a tu nagle się okazuje, że to impreza 1000 euro warta :-p

a my niedawno z zakupów wróciliśmy i teraz w ramach ostatnich w tym semestrze lekcji z uczniem pinokia po germańsku oglądam :rofl2::laugh2::laugh2:
KROMA no właśnie zauważyłam zmianę w kierunku powiększenia tego i owego. Bo tylko w cyckach to raczej przytyc się nie da :confused: Wg. mnie jakby tylko takie kawałki robiła to nawet mogłabym jej na dłuzej sluchać :-D
 
Do góry