reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

tyyyyyyyy albo ja jestem totalnab londyna albo mnie zaciemnilo:ppp chodzilo o te jogurty naturalne??? serio w naszej ksiazeczezdrowia jest co i kiedy mozna podawac. np jutro podam Leane schabowego:pppppppppppppp ciekawe co by powiedziala:pppppp zalizalaby go na amen ze przez tego kutleta widac by bylo jak stringi zmieniasz:)
Dziula, o cały wasz rozkład jazdy. z kim nie rozmawiam (w sensie emigrantów;)) to twierdzi że my zacofani pod względem m.in. rozszerzania diety i w ogóle podejscia do takich maluchów... wiec chetnie bym porównała jak to u was wygląda... dasz radę choćby zeskanować i przemailić?:blink:

Ida, ja też o tych jogurtach czytałam że nawet od 11 mca :szok: wstawiałam nawet gdzieś na forum cytat z hippa, no ale ja to się nie znam i my w tyle wiec i tak nie podaje :/ A co do przekąsek to mój bezzębny synek wcina chrupki kukurydziane ale za bardzo nie chce mu dawać bo widze że gryzie dziąsłami duże kawały a potem je połyka zamiast podziamgać :dry:
no właśnie u mnie to samo i zastanawiam się czy odpuscić czy dawać i niech młoda przyzwyczaja się i kombinuje jak to "rozgryźć":cool2:

noc przezyłam... położyłam sie troszke po 23 a 0:30 już żądanie żarcie było... i nie pomogło przełozenie rólewny na drugi boczek, nie pomogło klepańsko, nic!!! "matko, żreć" i już:cool:i jak ja mam jej wyeliminować te nocne? ruska narkozę po kąpieli dawać??? następna pobudka 4:20... wiec wszystko jednak wraca do "standardu"... kto pisał że z takimi pobudkami sie lepiej wysypia? ja potwierdzam, choć myk chyba jest w tym że nie zdążysz się na dobre wczuć w sen i dlatego łatwo potem wrócić do rzeczywistosci...

cdn.
 
reklama
IDA: u nas z tym nocnym żarciem wsio to samo. Nie ma zmiłuj - "dawaj matka cyca bo cale osiedle obudzę, tak się drzeć będę" :/
 
Ja tak w locie
Doris,ryż chyba za wcześnie,kupiłam kiedyś bratanicy jak miała roczek i nie umiała sobie poradzic,no,chyba żeby np. w formie dodatku do obiadku czy mleczka.Ale wafelki ryżowe dla dzieci-spoko:tak:
Ida,twoja komórka na zamknietym aktualna???Bo dzwoniłam i nic...plizzz,kontakt me,b.ważne;)
 
dzien doberek:-)witam sie po dllllllllugiej przerwie i mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie;-)
moze zaczne od MEGA GRATULACJI DLA Sariski,Malutkiej,Ladygab i Kathe:-):-):-)
dlugo mnie nie bylo bo chrzciny nalot rodzinki no i mega terorysta wstapil w mojego aniolka:)pobudki co godz nie wiadomo o co kaman tak wiec macie przywodce al kaidy;-)
troszke jestem nie w temacie bo nadrobic zaleglosci jest ciezko wiec od dzis postaram sie czytac i pisac regularnie:)
a wlasnie mam MEGA WSPANIALY HUMOR!!!!!!!mimo ze nocka do bani:-)a dlaczego mam taki humor to jutro wam napisze:-)wtajemniczeni wiedza o co chodzi;-)
a teraz postaram sie was troszke nadrobic oczywiscie jesli sie uda:-)
milego dnia dziewczynki:-)
 
no i jest Idusia i jej humor hehe
Dorisku brak Ciebie wieczorami, ale cieszę się, że choc rano jesteś.
Makuc ja też wygrzewałam moje grube ciałko na balkonie, ale wymiękłam.
Kania my też się cieszymy :)

edit: Idus wiesz u nas tez były pobudki z płaczem i oczywiście lecieliśmy butle robić i pewnego dnia odkryłam, że to nie głód. Mała poszła spać o 23 i obudziła sie z płaczem o 2:00( no i pomysłałam, że jakim cudem może być głodna jak zjadła 260ml z kaszką) i co i posmarowałam dentinoxem i dałam smoka i spała do rana. I tak jest już 3 noc i mam nadzieję, że juz nocne karmienia tym sposobem wyelimonowe zostały :)
 
Ostatnia edycja:
Wyspała się 1,5 h, zjadła mm z kaszką, wygniotła co nie co i od razu przeszły jej humorki.... mam nadzieję, że ten stan potrwa dłużej. Babcia zabrała ją na spacer, więc ja zabieram się do roboty.

Doris lekarz powiedział, że taki jej urok :-) nie wiadomo skąd i dlaczego to ma.
Makuc, Ida Wam też współczuję zarywanych nocek i gratuluję tym, które je przespały - Rysi, Kasi33, Cass, Sarisie.
Makuc, Sarisa poopalajcie się trochę za mnie, bo blednę... pół dnia przed kompem, promieniowanie jest ale niestety nie takie jak bym chciała.
Miniu witaj :-)
 
Ostatnia edycja:
Makuc ja już chyba przyzwyczajam się do takiego obrotu dnia i staram się nie ubolewać ,ze jestem z dala od Dorianka. Teściówka sobie fajnie radzi co mi na pewno pomaga w pozytywnym myśleniu. Pewnie ,ze wolałabym być teraz z nim ,ale co zrobić jak mnie nie stać. Trza pracować.
Makuc , ida oj to ja wam współczuję tych nocnych karmień. No ale co zrobić jak trafiłyście na 'nienażarte' modele.
Happy a to te wafelki ryżowe to specjalne jakieś dla dzieci masz?
Miniu nie wiem o co chodzi z humorkiem ale super ,ze taki pozytywny. No i łelkam bek :-)
sarisa ojjj jak ja lubię takie wylegiwania na słoneczku :-) ... no a teraz to już tylko solarek został , bo jak wracam z pracy to słoneczko już nie trzaska opalenizną. Zostają jeszcze weekendy, no ale znając moją familię to na pewno nie dadzą mi się poleniuchowac na słonku :-(
kania milej pracy ;-)
 
Czesc dziewczynki kochane!!!!!!!

Ja tylko chcialam sie przywitac i powiedziec,ze juz jestem ale musze sie ogarnac troche,rozpakowac..
Ale byloo Suuuuuuuuupeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!Moge powiedziec,ze kocham Krakow:-):-D:-)
Synek w drodze powrotnej byl taki kochany i grzeczny,ze on chyba tez kocha Krakow bo caly pobyt byl taki cudowny ,ze kocham go jeszcze bardziej.Troche bylo mi smutno,ze musze tu wrocic ale w planach jest juz nastepny wyjazd:)


I wielkie Buziaki dla Sariski bo bardzo sie ciesze,ze ja poznalam:*
 
reklama
Ida, to ja byłam bardziej wyspana gdy byłam niewyspana :-D

Ja Majce powiedziałam wieczorem przedwczoraj: teraz mamusia zrobiła Ci mleko z kaszką, całą butle, wypij ile wlezie bo już mi się wstawać nie chce w nocy żeby Ci żarcie robić i jak będziesz głodna to nie wstanę choćbyś miała wyć do piątej rano. :-D
I takim sposobem już drugą noc przespała, hahaha, ale jaja :-D
 
Do góry