reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
hej dziewczyny,
z tą kultura osobistą to u nas kiepsko, pamiętam jak w ciąży robiłam badania na cukrzycę ciążową i po wypiciu glukozy kazano mi wejść po godzinie od razu bez kolejki, jedna baba zaczęła się drzeć że jak to że sobie wchodzę, a na drzwiach był napis kobiety w ciąży i dzieci do 1 roku życia przyjmowane poza kolejnością- w ciąży było mi to jakoś obojętne miałam więcej czasu i maluszek był w brzuszku ale teraz to o maluszki chodzi i ciężko tak z nimi w tych kolejkach stać wszędzie-ale niestety ludzie nie zwracają na to uwagi i nawet jak się ich prosi to często są oburzeni

Kasis, Silvea- szkoda że faceci nie potrafią docenić tego co mają, często niestety doceniają jak jest już za późno-trzymajcie się
Joli77- zdrówka dla malutkiej

dla pozostałych również dużo zdrówka, teraz szaleją te choróbska-mojego męża też dopadło, ja z Bartkiem na szczęście się trzymamy

ps. z tą kulturą osobistą to oczywiście zdarzają się wyjątki i tym wszystkim ludziom bardzo dziękuję :) ale niestety jest ich niewiele :(
 
Ostatnia edycja:
no to może to obowiązuje tylko w urzędach? Bo jak byłam w ciąży (fakt że w 7 miesiącu ale było to niewidoczne prawie!) i brałam zaświadczenie na głosowanie, to też zostałam wpuszczona bez kolejki, przed gigantyczny tłum ludzi :-)
 
hejka:) ja dzis z Leane mialam babskie popoludnie:))) ile moje dziecko sie nagadalo a ile ja usmialam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przechodzi skok rozwojowy wlasnie i dopiero dzis spokojniej:))) ciesze sie ze lapie juz wszystko co podstawie:)) grzechotki, zabawki, swoje ubranka, kolderke, a za niedlugo zdemoluje zabawke tzw luk muzyczny bo zamiast walic zeby gralo to ona lapie i ciagnie z calej sily:)))) maz sie smial jak gadalam glupoty do malej na temat facetow a mloda pekala ze smiechu:)))) maz prawie z drabiny spadl jak mowie do niej: coreczko, chlopy to bezmozgowcy, dziury w scianach wierca nie wiedziec po co! ( bo akurat wiercil hihi) a Leane: wybuch smiechu a potem HAJKU KUKI :))))))

na galerii nowe fotki:)))))))))
 
Dziulka:) ja myślę że to "HAJKU" to coś po francusku:D

Kasis przesyłam pozytywne fluidy, strasznie mi Ciebie szkoda, ja tego nie pojmuje, mój na szczęście też nie. Ściskam:-(

A my już otworzyliśmy winko, mały słodko w łóżeczku spał i nagle syrena i oczy 5zł. No to do wózka go bo nic innego nie pomaga i siedzi z nami:)

Ale żebyście nie myślały, że u mnie tak kolorowo to my wczoraj mieliśmy kolejną straszną kłotnie nawet w nerwach powiedziałam, że go nienawidzę!!! (oczywiście tak nie myślę) Jezuuuuuu ja chce być już po tym cholernym remoncie

Dobranoc
 
reklama
Zmęczona jestem po całym dniu. Gości miałam a teraz padam. Mały już uspany a ja chyba też idę spać.
Pokłóciłam się właśnie z mężem i zakończyliśmy rozmowę telefoniczną.
Wkurzył mnie, chociaż to on mówił że ja jego ...
A o co poszło? o głupie sprzątanie pokoju....
Ja do niego nie będę dzwonić.. eh musiał mnie tak zdenerwować na sam wieczór. Ja już chwilami mam tego wszystkiego dość:-:)-(.
 
Do góry