reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

reklama
Dziewczyny może wy będziecie wiedziały. Byłam u ginekologa wczoraj i kazał mi w poniedziałek zbadać progesteron 3razy co 3h. Zadzwoniłam do laboratorium i zapytałam czy jest może jakiś pakiet na to, bo może było by taniej, a Pani mi odpowiedziala, że jest, ale muszę mieć własną tabletkę. I ja się trochę zdziwiłam jaka tabletkę, bo ginekolog nie mówił mi o żadnej tabletce, a panie na infolinii nie wiedziała jaka to tabletka. Czytałam trochę na internecie i z tą tabletka chyba chodzi o krzywa przyrostu progesteronu. Ginekolog mi powiedział że chcwesprawdzić jak rośnie i że w sumie mogę zrobić raz, ale lepiej 3 razy. Pytałam go 2 razy żeby mi powtórzył z tym progesteronem i ja dalej nie kumam. Może któraś z was tak badała i mi podopowie :)
 
Robiony dziś 😉😉😉
 

Załączniki

  • IMG_20201017_123858.jpg
    IMG_20201017_123858.jpg
    328 KB · Wyświetleń: 131
Dziewczyny może wy będziecie wiedziały. Byłam u ginekologa wczoraj i kazał mi w poniedziałek zbadać progesteron 3razy co 3h. Zadzwoniłam do laboratorium i zapytałam czy jest może jakiś pakiet na to, bo może było by taniej, a Pani mi odpowiedziala, że jest, ale muszę mieć własną tabletkę. I ja się trochę zdziwiłam jaka tabletkę, bo ginekolog nie mówił mi o żadnej tabletce, a panie na infolinii nie wiedziała jaka to tabletka. Czytałam trochę na internecie i z tą tabletka chyba chodzi o krzywa przyrostu progesteronu. Ginekolog mi powiedział że chcwesprawdzić jak rośnie i że w sumie mogę zrobić raz, ale lepiej 3 razy. Pytałam go 2 razy żeby mi powtórzył z tym progesteronem i ja dalej nie kumam. Może któraś z was tak badała i mi podopowie :)
nie mam pojęcia o co chodzi ale najlepiej by było chyba zadzwonić jeszcze raz do swojego ginekologa i powiedzieć o sytuacji.
Pięknie:D gratulacje!
super gratulacje. Ale w tym miesiącu dużo pozytywnych testów.

Aż mam wrażenie że tylko mi się nie udało 🤨
 
reklama
Do góry