reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

No i po mojej silnej woli. Zrobiłam dziś test i coś się przebija, no ale to pink więc się nie nastawiam , powtórzę za dwa - trzy dni.
Mi tylko pink pokazał ciaze (którą jest), wszystkie inne były negatywne (pre-test cień cienia ale 3 dni po pink). Mi się wydaje że tylko on pokazuje tak wczesna ciążę a jak potem jest okres to po prostu biochemiczna. Ale moim zdaniem to ciaza :D
 
reklama
Możecie mnie zlinczować...
Robie testy zeby patrzyć czy kreska ciemnieje. Dodaje zdjecia po kolei z piatku, soboty i z dzisiaj... To 13,14 i 15 dpo. Kreska od wczoraj jakby nie sciemniala... Mam się martwić? Nie mam jak zrobić bety...
20201018_075529.jpeg
20201018_075541.jpeg
20201018_075606(1).jpeg
 
Mi tylko pink pokazał ciaze (którą jest), wszystkie inne były negatywne (pre-test cień cienia ale 3 dni po pink). Mi się wydaje że tylko on pokazuje tak wczesna ciążę a jak potem jest okres to po prostu biochemiczna. Ale moim zdaniem to ciaza :D

Bardzo daleko idące wnioski bez żadnego potwierdzenia z ta ciąża biochemiczna [emoji4] i niepotrzebny stres i depresja dla dziewczyn, którym wyszły cienie, a jednak okres przyszedł. To tylko DOMOWE testy, nie badanie diagnostyczne. Mogą wychodzić fałszywie pozytywne tak samo jak fałszywie negatywne. Jak jest wątpliwość - zawsze można zrobić betę i będzie czarno na białym.
 
Tak moge spojrzec czy beta rośnie...
Bo nie mam fizycznej możliwości zrobić bety z krwi...
Ale co ci to da? Na ten moment widzę że tylko stres i nerwy. W ciąży trzeba tego omijać bo to nie pomaga. Czekaj teraz do wizyty u gin. Usg prawdę ci powie. Szczerze rosnąca beta nie da ci gwarancji że wszystko jest ok z ciąża. Ale życzę Ci aby wszystko było ok.
 
Tak moge spojrzec czy beta rośnie...
Bo nie mam fizycznej możliwości zrobić bety z krwi...

Jak już to po kilku dniach następny, wtedy beta rzeczywiście urośnie bardziej i może test będzie intensywniejszy. Na oko to nie ocenisz o ile ściemniala kreska, zależy od światła na zdjęciu, jasności kreski kontrolnej itp itp.
 
Ale co ci to da? Na ten moment widzę że tylko stres i nerwy. W ciąży trzeba tego omijać bo to nie pomaga. Czekaj teraz do wizyty u gin. Usg prawdę ci powie. Szczerze rosnąca beta nie da ci gwarancji że wszystko jest ok z ciąża. Ale życzę Ci aby wszystko było ok.
Usg chcialam dopiero ok 8 tygodnia i sama nie wiem czy to dobrze
Jak już to po kilku dniach następny, wtedy beta rzeczywiście urośnie bardziej i może test będzie intensywniejszy. Na oko to nie ocenisz o ile ściemniala kreska, zależy od światła na zdjęciu, jasności kreski kontrolnej itp itp.
Ok to pojutrze zeobie jeszcze jeden i koniec.
Dzieki
 
reklama
Do góry