reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

Tak że ten :D tatuaz będzie musiał poczekać. Tylko PINK miał rację, i dzisiejszy Pre-test 25ml też mogę polecić bo mimo tak niskiej bety był cień cienia a wczoraj na jakiejś 10tce plytkowej nie było choć pink uparcie pokazywał 2ga kreskę ;). Moim zdaniem jak Wam pink wychodzi pozytywny a potem macie okres to raczej była biochemiczna niż wada testu. Trzymam kciuki za resztę :D
Gratuluję :) który dpo? :)
 
reklama
Ile tych podwojnych kresek, dajcie jakies rady, jakies specjalne pozycje, suplementy? :p
Ja od lipca brałam kwas foliowy, a w tym miesiącu brałam jeszcze dodatkowo wit. B, C oraz d3. Zaczęłam pić siemię lniane, a do momentu owulacji brałam olej z wiesiołka. Dodatkowo stosowaliśmy żel fertilsafe, ale to dlatego, że u mnie różnie bywało z nawilżeniem po antykoncepcji.. 😀
 
Ile tych podwojnych kresek, dajcie jakies rady, jakies specjalne pozycje, suplementy? :p
Bez szału, sex jak zwykle jak nam się chce (po 18tu latach razem już nie codziennie ;)). Jedyna różnica że bez zabezpieczenia i tyle :D kwas foliowy tylko biorę.
 

Załączniki

  • Screenshot_20201016-193521_Flo.jpg
    Screenshot_20201016-193521_Flo.jpg
    129,4 KB · Wyświetleń: 105
Tak że ten :D tatuaz będzie musiał poczekać. Tylko PINK miał rację, i dzisiejszy Pre-test 25ml też mogę polecić bo mimo tak niskiej bety był cień cienia a wczoraj na jakiejś 10tce plytkowej nie było choć pink uparcie pokazywał 2ga kreskę ;). Moim zdaniem jak Wam pink wychodzi pozytywny a potem macie okres to raczej była biochemiczna niż wada testu. Trzymam kciuki za resztę :D
Gratulacje! Będzie dobrze!
 
reklama
Tak że ten :D tatuaz będzie musiał poczekać. Tylko PINK miał rację, i dzisiejszy Pre-test 25ml też mogę polecić bo mimo tak niskiej bety był cień cienia a wczoraj na jakiejś 10tce plytkowej nie było choć pink uparcie pokazywał 2ga kreskę ;). Moim zdaniem jak Wam pink wychodzi pozytywny a potem macie okres to raczej była biochemiczna niż wada testu. Trzymam kciuki za resztę :D
super gratulacje 🙂
 
Do góry