reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

reklama
piękne kreseczki i gratulacje, rosnicie zdrowo super, ja z synkiem 3 lata temu odstawiłam ta metki w lipcu a we wrześniu już byłam w ciąży, teraz nie biorę tabletek od sierpnia i narazie lipa. Właśnie dostałam okres we wtorek i zaczęliśmy 4 cykl :( myślałam że z drugim będzie tak samo łatwo
Wow ale Wam zazdroszcze tych kresek i ciaz, jak to zrobilyscie tez tak chce o_O😲
ja też. Mam wrażenie że wszytskie dookoła zachodzą w ciążę a ja nie. Mimo że to 4 cykl przed nami to jakoś zaczyna mnie to przygnebiac
A ja jak sie jutro @ nie zjawi to idę na bete. Mam dość tych testów. Na pinkach jest kreska na innych nie ma, zglupiec idzie. Tak będę miała czarno na białym :D no chyba że przyjdzie @ to czerwono :p
oby nie przyszła. Ja zamówiłam dziś na allegro testy owulacyjne 50szt plus 5 niszowych gratis i dodatkowo 10 testów ciazowych z one step. Myślę że jak skończy mi się okres czyli jakoś w 6 dniu cyklu to powinno mieć miejsce to będę codziennie sprawdzać czy jest wogole owu. Jak zmarnujer w końcu wszytskie (czyli na 2 cykle pewnie starczy) a nie uda się zająć w ciążę to totalnie sobie odpuszczam temat, pożegnam się z tym forum i niech się dzieje co ma się dziać. Takie mam plany hmmm można w sumie powiedzieć że noworoczne 😂 bo w końcu za dwa cykle zaraz i święta 😂
To nie jest głupi pomysł! 😂 sama chyba tak zrobie bo jutro już będzie 4 dzień spóźnienia chyba ze noc mnie zaleje
ja czuje że Ci się udało, a skromnie powiem że ze smerfetka też miałam nosa. Ciekawe co u niej.
Szybko nadrobiłam i serdecznie gratuluję wszystkich 2 kreseczek!! Trzymam kciuki za kolejne 😊😘
ok ja też nadrobilam. Kończę drinka i idę spać. Tak wiem że dziś czwartek... ale ja sobie pozwolilam na drinka dla relaksu. Mąż śpi, maluszek też a ja od poniedziałku jestem na l4, jutro ostatni dzień wolności i od niedzieli nocki także korzystam. W końcu wracam do normalności po malu. spokojnej nocy i owocnej tym co dziś baraszkuja maluszka 😄
 
@ brak, zrobiłam pre-test jeszcze ale to 25 i ja widzę cień cienia 🙈. Nic to zbieram się na betę :D
 

Załączniki

  • 20201016_064238.jpg
    20201016_064238.jpg
    542,7 KB · Wyświetleń: 151
  • 16028235086997780648425099503704.jpg
    16028235086997780648425099503704.jpg
    572,5 KB · Wyświetleń: 162
reklama
Do góry