reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe dwie kreski 2020 🍀

reklama
Hej dziewczyny czy wy też się dzisiaj źle czujecie ? Ja to mam jakąś masakre, niby zimno A jednak twarz i uszy gorące, nie mogę w pełni oddechu złapać, jak kichnelam to aż mnie w klatce zabolalo i strasznie spać mi się chce, już sobie jedna drzemkę zrobiłam. Mierzylas cisnienie i prawie 130/80 (dla mnie to już za duzo). Gadałam z moja mama i ona wczoraj się tak czuła właśnie i cały dzień w łóżku przelezala
 
Niestety, ja sie czuje extremalnie zwczajnie jesli chodzi o samopoczucie fizyczne, bo psychicznie to juz zaczynam sobie wkrecac rozne rzeczy na temat nieplodnosci i pewnie niedlugo oszaleje :p
 
Tak że ten :D tatuaz będzie musiał poczekać. Tylko PINK miał rację, i dzisiejszy Pre-test 25ml też mogę polecić bo mimo tak niskiej bety był cień cienia a wczoraj na jakiejś 10tce plytkowej nie było choć pink uparcie pokazywał 2ga kreskę ;). Moim zdaniem jak Wam pink wychodzi pozytywny a potem macie okres to raczej była biochemiczna niż wada testu. Trzymam kciuki za resztę :D
 

Załączniki

  • Screenshot_20201016-151000_Chrome.jpg
    Screenshot_20201016-151000_Chrome.jpg
    121,1 KB · Wyświetleń: 130
Dziewczyny pomóżcie...
Owulacja w 10dc, to kiedy zacząć brać dupka?? Moja gin mówi, że od 16dc ale jakoś jej nie ufam... Pamiętam, że kiedyś któraś pisała, że jakiś profesor zaleca 3dpo zacząć brać
 
Hej dziewczyny czy wy też się dzisiaj źle czujecie ? Ja to mam jakąś masakre, niby zimno A jednak twarz i uszy gorące, nie mogę w pełni oddechu złapać, jak kichnelam to aż mnie w klatce zabolalo i strasznie spać mi się chce, już sobie jedna drzemkę zrobiłam. Mierzylas cisnienie i prawie 130/80 (dla mnie to już za duzo). Gadałam z moja mama i ona wczoraj się tak czuła właśnie i cały dzień w łóżku przelezala
Mnie dziś chyba boli nerka, już nie wiem jak siedzieć czy leżeć, żeby mniej bolała 😕
 
reklama
Do góry