reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
świstak rozumiem,że nikt Cie nie edukował wcześniej, że mleko pojawia się dopiero po kilku dniach?
Bo jak czytam bdzury, że ktoś nie miał mleka w szpitalu to mi ręce opadają.
 
Jeśli tak strasznie urazone zostaliście to wyrzuccie swoje żale na Tekile na swoim zamknietym forum. Jedna zaczęła kulturalnie i następnie zaczęła się fala hejtu. Nikt tu nie musi nikogo słuchać w sprawach karmienia.
I na pewno bardziej niż mm Waszym dzieciom zaszkodzi jad jaki w sobie macie.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doradca był u mnie :-) taki licencjonowany :-) a chustę kupiłam używana, jest grupa na fb gdzie sprzedaje się chusty a następnie komentuje sprzedaż ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Spróbuję wrócić do spokojnych rozmów na Tym forum i zapytam Cię Tekila skąd jesteś? bo szukam jakiegoś dobrego specjalisty od tych chust a jak masz sprawdzonego doradcę to może i ja bym skorzystała jakby był blisko:)
 
My wczoraj byliśmy na szczepieniu na rotawirusy i pierwszy raz miałam naprawdę tragiczna noc. Mała budziła się z krzykiem co godzinę, po zwykłych szczepionkach po prostu spała. Strasznie mi jej szkoda było, ale o 5 usnela i teraz obudziła się na jedzonko, mam nadzieję że odespi, bo jej spanie w dzień jest bardzo średnie...

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wczoraj przepłakałam cały wieczór bo moja mała ma takie brązowe plamki na ciele i wyczytałam że to może być jakaś choroba genetyczna jakaś recklinghausena jestem przerażona. Wstawie Wam później zdjęcie to ocenicie. Wiem że powinnam iść do lekarza ale tu nie zwócą na to uwagi dopiero w z Pl pójde. :(:(:(
 
reklama
My byliśmy w środę u ortopedy, żeby zerknął na wynik USG bioderek i okazało się, że bioderka ok, ale mała ma lekką asymetrię i będziemy musieli ją rehabilitować. Zaczynamy od wtorku.
Patka, będziesz w PL na święta?

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry