reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Świstak no u mnie tez 2 dziecko teraz a pierwsze karmilam kp wiec wiem jak to wszystko wyglada. Moglabym rozkrecic laktacje po tych 5tyg jak mleko raczylo sie pojawic ale nie chcialam za duzo nerwow i łez mnie kosztowaly te pierwsze dni. Psychicznie mnie styralo to wszystko wiec odpuscilam i szczerze to jestem zadowolona z takiego a nie innego obrotu sprawy.

Patka 9002 na spokojnie internet to nie jest dobry doradca umow na spokojnie wizyte u lekarza moze to jeszcze hormony wybijaja. Moja ma rozne wykwity i plamy ktore znikaja i lekarz mowi ze to jeszcze moje hormony. Bedzie dobrze głowa do gory.

Dzidzia na pokladzie nasze zamkniete forum jest juz od dawien dawna i zeby nie bylo tekila byla tam zaproszona ale nie skorzystala. Zeby nie bylo.
 
Ja dopiero po nowym roku będę i zastanawiam sie gdzie się wybrać do neurologa? Wiem ze to może być nic groźnego ale mimo wszystko jestem załamana bo ma tych plam sporo.
 
Właśnie takie czy ktoś wybiera sie do pediatry i mógłby pokazać moje zdjęcia?
 

Załączniki

  • 20161216_084950-1.jpg
    20161216_084950-1.jpg
    559,7 KB · Wyświetleń: 97
Patka jak nie zapomne to sprobuje podpytac jak bede dzisiaj u lekarza.

Wiol jesli macie asymetrie to pilnuj zeby Ci gdzies to wpisali bedziecie miec darmowe szczepienia skojarzonymy i pneumokoki
 
My wczoraj byliśmy na szczepieniu na rotawirusy i pierwszy raz miałam naprawdę tragiczna noc. Mała budziła się z krzykiem co godzinę, po zwykłych szczepionkach po prostu spała. Strasznie mi jej szkoda było, ale o 5 usnela i teraz obudziła się na jedzonko, mam nadzieję że odespi, bo jej spanie w dzień jest bardzo średnie...

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom

biedna Mała. Wiesz ja słyszałam, że po szczepiące na rotawirusy może boleć brzuszek. Może to dlatego.

My zamiast na szczepienie wczoraj to dostaliśmy skierowanie do szpitala że względu na zle badanie moczu i anemie. tylko że dziecko anemii nie ma bo wyniki na pograniczu ale w normie. Mocz powtórzylismy i wyszedł dobrze. Jeżeli dziś też wyjdzie dobrze to unikniemy szpitala.
 
A ja wczoraj przepłakałam cały wieczór bo moja mała ma takie brązowe plamki na ciele i wyczytałam że to może być jakaś choroba genetyczna jakaś recklinghausena jestem przerażona. Wstawie Wam później zdjęcie to ocenicie. Wiem że powinnam iść do lekarza ale tu nie zwócą na to uwagi dopiero w z Pl pójde. :(:(:(

Zgadzam się z papcią że Internet to kiepski doradca. Takie plamki mogą oznaczać dużo różnych rzeczy nie koniecznie strasznych. Ja niestety będę dopiero za tydzień u lekarza bo bym zapytała.
 
reklama
patka a mala ma to od urodzenia? jak znamie to wygląda... moze takie po prostu ma. moja corka jak sie urodziła z naczyniakiem to musiał być wyszczegolniony na wpisie...

a wiecie że ja jeszcze nie szczepilam małego. .. młoda byla chora ciągle więc przeczekam trochę. ..

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry