reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Czesc Dziewczyny

Wlasnie mam chwile zeby napisac... Udalo mi sie po oxy urodzic coreczke 18.10. Juz jestesmy w domu i uczymy sie rytmu snu i karmienia. Porod naturalny niestety bez znieczulenia. Od 4 cm 7 skurcze byly spoko i nie bralam znieczuleniapotem od 8 do 10 bylybardzo silne i jak poprosilam to anestezjolog byl na cci nie zdazylam juz.

Bardzo to bolalo, musieli mnie rozciac troche zeby Marysia sie pojawila. Rana sie goi corcia uczy sie rytmow karmienia. Nie potrafilam jej uspokoic i lezala pierwsze doby ze mna na piersi non stop az mnie poranila :(. Brodawkibardzo bola i sa poranione. Ale daje rade. Teraz odkladam ja po 40 min max karmienia i zaczyna spac w cyklach ok 3h sama. Mam nadzieje ze damyrade.

Tekila jestes bardzo bardzo dzielna. Wzruszylam sie Twoimi postami i porodem. Jestesmy silne i dla naszych skarbow zniesiemy duzo bolu i poswiecenia.

A oto moje kudlate 3700 54 cm szczescia Maria

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1477120529497.jpg


Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1477120529497.jpg
    1477120529497.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 304
Comwisnia wielkie gratulacje :-) :-) Super, że mimo bólu się udało sn :-) trzymajcie się!

Juliang trzymam kciuki! Będzie dobrze,a jak patrzę na dziewczyny na pokoju to na 3 dobę śmigają :-) :-)

Mały po badaniach, wszystko jest dobrze. Tylko spadł na wadze do 2700 ale jeszcze to jest norma. Mam nadzieję, że dziś zacznę jeść i waga bezie ok to nas jutro wypuszczą :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry