reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja leżę pod ktg skurcze są ale za to Młody się mało rusza :-\ w tej chwili jeżeli do 24 nie urodzę to będę w szpitalu, chyba, że wyśle mnie dziś przez ten brak oscylacji

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila moja w dzien porodu tez sie bardzo malutko ruszala, az sie martwilam. Pozniej wyjasnili mi, ze jak dziecko schodzi donkanalu to te ruchy są bardzo male
 
A mnie położyli na patologii, miałam test oksytocynowy ale nie było żadnych skurczy. Jestem załamana juz, dziś już pewnie nic nie zrobią. Tak strasznie nie chce tu być, to bezczynnie leżenie mnie wykończy. Jeszcze w trakcie tej próby z oby obok w sali rodzila inna dziewczyna i tak krzyczała w niebo głosy ze miałam ochotę uciec przez okno...
 
Czesc, musze zostac w szpitalu. Maly sie troche za malo ruszal na ktg wiec teraz leze w szpitalu na ktg na 2-3h taki zapis ale musze byc do jutra. Obok babka wyje bo rodzi. Dosłownie wyje!!
A zapis miałam u niej 40 minut i dwa ruchy były.
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Złośliwość- teraz wszystko pięknie jak zawsze poprzednio :-) skurcze są ale nie mam rozwarcia. A najlepsze, że obok leży dziewczyna co przyjechała z powodu skurczy i prawie ich nie ma a ja mam mega częste co kilka minut....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry