reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Tekila lepiej jedz po ta karte bo.to taka podstawa do porodu jak dowód,trudno ale blisko nie masz.
No w sumie do konca tego tyg mieliby czas moim zdaniem i tak maksymalnie,dzis jest 9 dzien po terminie usg a 11 z OM a tu jak slysze zwlekaja z wywolywaniem jak cholera w tym szpitalu..
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Gratuluję tym wszystkim, które już tulą swoje maleństwa i łączę się w bólu z tymi, które wciąż czekają.. Mnie termin minął wczoraj, do tej pory żadnych oznak zbliżającego się porodu, czop nie odpadł, żadnych skurczy, nic kompletnie. Na wizycie wczoraj lekarz stwierdził, że szyjka zgładzona, główka już zeszła całkiem nisko i NA PEWNO urodzę w tym tygodniu, ale 2 tygodnie temu na wizycie też mówił, że NA PEWNO urodzę przed 10.10 i co? ehhh jestem załamana już, z jednej strony boję się porodu strasznie, ale jestem tak wykończona tym czekaniem, że chcę mieć to już za sobą...
 
Bylam zapytac ale jeszcze na dole nic nie jest gotowe na porod chyba o szyjke jej chodzilo i ze to UWAGA DOPIERO 9 DZIEŃ PO TERMINIE do domu juz mnie nie wypuszcza ale caly czas beda mnie badac az moze samo sie ruszy.
Glupie tu zasady maja ze u mnie 9 dzien a tak 10-14 dni po oni czekaja.
Wiki nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze ze masz juz malenstwo i jedna noga w domu,zdazylas juz sie troche przyzwyczaic.
Ja sie nie zdziwie jak na koniec zrobią mi CC.
 
Agica muszę jechać specjalnie :-\ no ale wolę ja mieć dla świętego spokoju.. Tym bardziej, że później mogę ja dopiero w poniedziałek odebrać jak na ktg pojadę :-\ szlag mnie trafia na sama myśl :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Betka no przykro mi bardzo bo ja jednak bardzo bałam się przenoszenia i od poczatku liczylam na porod z zaskoczenia. Moja to tylko przt cycu by leżała najchetniej
 
Betka jutro idę na patologię, więc będziemy dwie przeterminowane czekające na cud w szpiatlu :) uszy do góry, choć pamiętam jak z córką leżałam i też nerwy puszczały
 
reklama
Do góry