reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ruda gratulacje!
Gdybym trafila w pt to moze by moje losy tak samo sie potoczyly.
Ok 2cm mialam przed zalozeniem cewnika i po 6h wypadl wiec mozliwe ze mam juz te 4 musza mnie jutro zbadac ciołki.
Mam ogromna nadzieje,ze jutro zadecyduja o tej kroplowce i sie jakos potoczy,powtarzam sie juz sory.
 
Betka, pamiętaj, że jeszcze ja jestem przeterminowana i mi tam żaden czop jeszcze nie wypadł... jutro ktg z wizytą i pewnie jakieś decyzje o dalszym moim losie... trzymam kciuki co by się u Ciebie ruszyło szybciutko, a jeśli masz już 4 cm to na prawdę super! z górki już będzie zobaczysz
 
Ja nawet jednego nie dam rady zjeść,
Córa mi sie wpakowała do łóżka i jakos nie mialam serca jej wyganiać a teraz sie męczę bo sie rozpycha i sapie. Cos czuje ze bedzie zazdrosna ze braciszek z nami spi a ona nie...
 
Dziewczyny czy do porodu koniecznie trzeba mieć kartę ciąży??? Ja w niej mam tylko tam termin, wagę swoją z kolejnych wizyt, moje ciśnienie, i chyba gbs.
Aczkolwiek wszystkie badania, grupie krwi mam osobno.

Bo chodzi generalnie o to, że mój mąż zostawił tą kartę u położnej jak wypisywała mi l4 :-\ a generalnie przed środa jej nie odzyskam w razie co :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moim zdaniem karta ciazy to taka podstawa, tyle ze ja tam mam wpisane prawie wszystko.

W ogole to u mnie sie chyba zaczelo tylko rozkręcić sie nie może. Obudzil mnie twardy jak skała brzuch, ból jak przy bardzo mocnym okesie plus ból krzyża. Do głod potworny :) Bole nie przechodza po prysznicu, ale niestety brzuch twardnieje nieregularnie i nie tak typowo skurczowo na razie i mysle ze do rana niewiele sie zmieni. Z córka przy wywolywaniu podobnie się zaczeło. Teraz chyba bez wspomagania oxy też sie chyba nie rozkreci samo :/ zaczelam dzis 42 tydzien ciazy ;) masakra
 
reklama
Agica tyle słodkiego to nawet ja bym nie dała rady zjeść:p
A u mnie kompletna cisza, zero nawet najmniejszych skurczy na ktg, mała w brzuchu bawi się w najlepsze. Betka obawiam się, że podzielę Twój los z tym wywoływaniem:oo2: mam nadzieję, że teraz u Ciebie to już szybko pójdzie.

Anuleczka oby szybko się u Ciebie rozkręciło, trzymam kciuki:)
 
Do góry