reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Świstak gratulacje!!! Szybko poszło, śliczna waga, no i ważne, że zdrowy :) u mnie cisza...

Betka 5 października są imieniny Bartłomieja więc może wtedy nas weźmie :)

A co do zgłaszania się do szpitala to ja w czwartek mam ktg i wtedy coś może będę wiedzieć więcej...
 
A ja durna baba zamiast umówić sie na jakis relaksujący masaż wybrałam sie na woskowanie bikini. Niby maz miał sie tym zając ale bałam sie ze jak sie zacznie to ręce beda mu sie tak trzęsły ze na obrzezaniu sie skończy:(
 
Agica no powiem szczerze, że podziwiam :-) ja i bez ciąży bym na ten zabieg nutę poszła a co dopiero w ciąży i to na końcu :-) :-) :-) ale sobie wymyśliłaś :-) :-) :-)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatka a przyjmą Cię wcześniej? Generalnie z tym weekendem to wszystko zależy od szpitala, u mnie wszystko odbywa się normalnie, ale nie wiadomo jak u Ciebie...


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry