reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Nie jeszcze nie kupiłam kosmetyków dla dziecka :-) póki co kupię tylko Hip ale do mycia, zobaczymy czy będzie potrzeba czegoś jeszcze. Nie jestem za używaniem zbyt wielu kosmetyków jak nie trzeba :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny zgaga mnie meczy okrutna od paru dni :( a dzisiaj to juz cały dzien:( mleko pije ale pomaga tylko na chwile:( macie jakies sprawdzone sposoby?
 
nie chce Cię martwić Agica, ale u mnie ani w tej ani w poprzedniej ciąży żadne sposoby nie działały. Ale można brać tabletki na zgagę to możesz spróbować a nóż widelec na ciebie zadziałają...
 
reklama
Albo na zgage jeszcze mleczko kokosowe w aptece mozna kupic na zgage
Ja dzis byłam na ktg trafiłam na super połozną mam nadzieje ze przy porodzie ona mi sie trafi tak bym przynajmniej chciała ale zobaczymy na ktg wszystko dobrze ale najlepsze jest to ze słychac jak mały kopie albo sie wypina ja czułam a moj maz mowi o chyba kopnoł i tak co chwile i po wyjsciu mowi ale z niego bedzie piłkarz a malenstwo było spokojne ciekawe co by powiedział jak wczoraj młody w brzuszku to mnie zboksował jak na ringu
 
Do góry