reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Rybki słońce mi dopiero drzwi w przyszłym tygodniu będą wymieniać. .. całkiem z ościeżnica itp... czyli będzie koniec miesiąca. .. a cały przedpokój mam skuty do betonu. .. 17.09 ślub i przyjęcie w domu i musimy to zrobić odpowiednio wczesniej. .. nie wiem jak bo mój pracuje od pon do pt do 15 hahaha a ja już mało pomocna jestem[emoji14]wiec spoko jak my się wyrobimy ze wszystkim to ty tez ;)
a później jeszcze malowanie sypialni w której jest kącik dla małego ;)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to się niecwyrabiam z moimi hobbystycznymi sprawami a nie tak poważnymi.... Poza tym nie wyrabiam się bo co wstanę to się kładę.
W dodatku mąż swój urlop wziął przeznaczył navrobienie remontu u mamy... I tyle razem wyjechaliśmy. Wolalam w domu zostać niż u teściów siedzieć.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rybki no tak. tak. magiczny 37tydzen ;) i w sumie mogę rodzic[emoji14]
tylko ze widzisz przy moich cyklach łatwo o pomyłkę tak jak w przypadku córki. i termin miałam strzelony na 30.06 (idealnie urodzona mala) a później jak lekarz analizował badania usg itp to stwierdził że spokojnie w maju mogłam rodzić bo wg niego była ciąża donoszona z końcem mają (akurat trafiłam do szpitala wtedy ze skurczami które wyciszali na wszelkie sposoby)...
wiec teraz niech nie czekają na nie wiem co... od 25.09 juz będę mogła rodzic ;)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rybki ja juz hobby porzuciłam bo się do stołu z maszyną nie dopcham wygodnie[emoji14]a co to za przyjemność jak stekam i kwękam i co 15min musze przerywać :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to "chodzilas" jak w zegarku :) ja jak zaszłam z córką to miał cykl około 90dniowy... a teraz z synem był niby ok 35dni ale wczesiejszy miał kolo 50... wiec masakra .

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi szyjka się skraca dość znacznie stad ta myśl, tak przypuszczam. Nawet miałam na urlop pojechać i dopiero 6 września okaże się czy rozwarcia jeszcze nie ma
 
Zyciowa no rzeczywiście. 28-30dni. Czasem przy lekach mocniejszych mi się do 34 wydluzyl. No i wszystko zaznaczam sobie w kalendarzu ;)

Ledwo nasmarowałam Lilo to chlopaki zjechali!!! Ile gratow! A tak posprzatałysmy! No ale 8-9 dni ich nie bylo.

Wiktorka też liczylam na urlop ale mąż sobie inaczej zaplanował. Może na weekend za tydzień zgodzi się pojechać moich odwiedzić (ostatnio na Wielkanoc byłam).


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Drogie przyszłe Mamy! Wchodzę z sentymentem w ten wątek, bo sama jeszcze półtora roku temu śledziłam fora ciążowe :)

Zwracam się do przyszłych Mam z Warszawy z propozycją wykonania bezpłatnej sesji ciążowej w ramach mojego samodoskonalenia się. Jeśli byłybyście zainteresowane taką sesją, to proszę o kontakt na maila maciejewska.fotografia@gmail.com. Prosiłabym o przesłanie swojego zdjęcia i planowanego terminu porodu.
Otrzymacie 5 zdjęć poddanych obróbce w wersji cyfrowej. Z mojej strony warunkiem jest zgoda na wykorzystanie zdjęć do mojego portfolio, a zatem publikacja ich na moim fanpage'u na facebooku www.facebook.com/fotografiamaciejewska
Odezwę się do wybranych osób i ustalimy szczegóły!
Pozdrawiam Was ciepło!
Baśka
 
Do góry