reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Z tym sugerowaniem to jest jazda... z córką chodziłam do dwóch ginow jeden mówił żeby na połowę czerwca być gotową bo tak to wygląda a drugi ze spokojnie do lipca (!) wytrzymam.... a dziecko samo zdecyduje chyba że cc planowana to wiadomo :)

ja to w połowie września się spakuje pewnie... w sumie to mogę się załapać albo na koniec września albo początek października z data cc wiec zdążę :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie niestety cc po raz trzeci ale termin moja daje na bieżąco tzn we wrzesniu będzie częsty monitoring mojej lokatorki bo wg mojej ginki dziecka nie ma sensu zbytnio przyspieszać.
Choć ucieszylabym się przyspieszenim gdyby miałabyć panną.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
to ja mam 7 i 4 dni ;) do terminu z om.
ale nie wiem czy tym powinni się sugerować bo ciąża była młodsza a termin z usg pokrył się z om dopiero na polowkowym i wtedy mi wpisali dopiero termin porodu do karty ciąży. .. ale chyba na tej podstawie termin cesarki ustala. .. martwię się żeby za wcześnie go nie ustalili....

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
na genetycznym juz ta różnica była mała u mnie... no ale szczerze to wolę rozpakować się wcześniej niż później. .. serio. dużo się mówi o wczesniactwie ale bardzo mało o dzieciach z ciąż przenoszonych które rodzą się z komplikacjami...



Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry