reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja też mam syndrom niespokojnych nóg, ale w jakimś małym stadium. Tzn trochę mi dokucza zazwyczaj przed snem, ale zasypiam normalnie.
Generalnie dziś mam strasznie kiepski dzień. Jestem podminowana, bo mimo że mam nieskończony remont to "przelotem" na weekend wpada do nas siostra męża z dwójką dzieci, ja nadal na kartonach, nawet stołu nie mam, nie wyobrażam sobie tego, pomijając już fakt, że moglibyśmy ten weekend spożytkować na bardziej praktyczne rzeczy niż zabawianie gości. Jakby tego było mało przerysowałam auto i nie że jakieś dwie rysy, tylko solidnie o betonowy słup, na mój gust całe drzwi do malowania. Normalnie mam ochotę usiąść i się rozpłakać :(

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety gin nie chce podjąć się tego tematu bo to wymaga i neurologa i czasu pomocy nawet psychologa a wdrożenie jakoś leków na tym etapie kompletnie odpada...więc mogę tyko jeść magnez i żelazo...
Na mój gust to jest połączone też z psychiką , w sensie zbliża się wieczór i od razu się zaczyna a w ciągu dnia tego nie ma :-(

Wiola to hmm średnio tak mieć teraz gości :-\ też bym miała zły humor :-) ogólnie ja pomimo, że nie mam żadnych remontów staram się mieć gości tylko na kawę i obiad bo raz, że się męczę od tak, dwa muszę wtedy oddać na noc im duży pokój a wtedy to już kompletna katastrofa...
Mi kończą robić balon i chyba w następnym tygodniu już będę mogła wychodzić na niego i może jeszcze coś wyprać, żeby na dworze wyschło, bo w domu to dwa-trzy dni....


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiec widze ze wiktorka tydzien roznicy i tylko 100g wiec wszystko ok mam nadzieje tylko ze potem nie wystartuje z waga wole zeby tak ponad trzy kilo wazył do3,5 wystarczy taki do porodu sn
 
reklama
Do góry