reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Aria współczuję :( odpoczywaj i dużo pij bo to najważniejsze. ..
oby szybko przeszło!

dobrze ze wygonilas chłopaków to masz chwilę spokoju... może kąpiel by pomogła trochę. ..

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
justjestem. .. ja to jestem w szoku jak mi skacze brzuch... z córką tak nie miałam. ..
no i dziwie się ze od 22 tyg jest juz głową w dół. .. ostatnio w środę go sprawdzała ginka i nadal był głową w dół. .. ze mu tak wygodnie[emoji14]

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie mamuśki, a ja ciagle w łożku leżę! Dziecię od wczoraj na imprezie, maz dzisiaj wraca a ja sama:) i tak sobie mysle ze jeszcze troche polenie sie bo następny taki dzien szybko sie nie trafi:) nawet psina sie cieszy cisza i spokojem:)
Ja tez juz nie sypiam w nocy:(
A moj mały jakos bardzo spokojny od wczoraj:( byłam w chińskiej knajpie na urodzinach wczoraj, moze mu nie smakowało i focha strzelił :(
Aria zdrowia życzę, odpoczywaj i pij duzo
 
Witajcie babeczki :)

My wróciliśmy w końcu po 2,5 tyg urlopie do domciu.. Ale się stęskniłam za swoim łóżkiem [emoji33][emoji33]

Urlop niby udany, ale pogoda do bani... Prawie cały czas padało albo mocne wiatry... Poczytam was trochę, ale nie wszystko bo mam chyba z 70 stron
[emoji12][emoji12]

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje urwisy mają w ciągu dnia kilka godzin spokoju gdzie albo ich nie czuję albo pojedyncze ruchy zazwyczaj jak chodzę to w ogóle ich nie czuję. Ale mają też godziny jak ja to nazywam 'ręką noga mózg na ścianie ' gdzie z każdej strony brzucha odciska się jakaś kończyn lub pupa ( oboje póki co glowkowo) +siebie nawzajem kopią :) ja obiad mam z wczoraj ale dziś mam samotny dzień z córką wiec trochę się zmęcze zapewne bo 4 łatwe szybko się wszystko nudzi.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aria szybkiego powrotu do zdrowia życzę:)

Agica może Twoje maleństwo ma jak moje i ruchy zależą od pogody.

Agnieszka mam nadzieję że chociaż trochę odpoczełaś:)
 
Do góry