reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Agnieszka dziś u mnie duszno strasznie i tez bliska jestem zeslabnieciu, siedzę na tarasie i czytam książke.
Swistak dokładnie na necie są normy odpatrz tam może się nakierujesz. Ja nawet nie man skieriwania a następna wizyta 4.07...

Wiktorka, hmmm tez pierwsze słyszę by ktoś niemowlaka kołderka przykrywal, przecież ti jest niebezpieczne, dlatego istnieją spiworki, a kocyki są przewiewne ze w razie "w" nic się nie stanie a taka kołderka...
Moja Zuza spala (i śpi!! Nadal!) w grubszym pajacu lub spiworku. Ma 9 lat a kołdrą zawsze jest na podłodze juz po godzinie...
 
Świstak a jakie masz wyniki cukru? Ja miałam cukrzycę w 1. Ciąży, teraz będę robiła pod koniec czerwca.

Mój spał w rozku, dopóki nie zrobił się zs mały. Dziecko lepiej się czuje jak jest trochę"skrępowane" . Niektórzy, żeby uspokoić dziecko owijają pielucha, żeby racxkii nóżki nie chodziły, dziecko się wycisza i śpi[emoji6]



Napisane na Tab2A7-10F w aplikacji Forum BabyBoom
 
tak wieć glukoza na czczo-77,13 po 1 godz-183,42 po 2 godz -129,00 i chodzi mi o ten wynik po godzinie bo norma jest do 160 a mi wyszła 183,42 bo po dwóch godzinach 129 ale norma jest do 140 więc mysle ze ok tylko interesuje mnie ta pierwsza godzina czy to tez podlega juz jako cukrzyca ciążowa?
 
Pola tak, tak o to.mi chodzilo natomiast ile matek znam żadna nie kladla w rożku. Wiadomo, ze nie kupujesz tej koldry niewiadomo jak grubej tylko przykrywadelko, bardziej potoczna nazwa to koldra właśnie
 
to jeszcze mnie poratujcie z hemoglobiną spadła mi do 11,3 co moge jesc zeby podniesc tylko nie buraczki bo tego chyba niezniose
 
reklama
Betka wy tez moto GP ogladacie ?? Ja fanką lorenco jestem :) jedziemy w niedzielę ns moto bazar chce mlodej kupic spioszki z napisem.moj tata jest motocyklista. Moj sie śmieje, ze lepiej kupic "moj tata był motocyklista puki sie nie pojawilam" ;) wczoraj sie śmiał, ze teraz 18 lat przerwy

Nie, my to wiesz żużel albo motocross albo enduro jakieś coś w tą bajkę:)
fajny pomysł! jak Wy lubicie to czemu nie ja też takie body klubowe żużlowe wypatrzyłam dla jaj żeby małemu kupić:D
dawaj fotkę w sukience jak wrócisz:) szybko przyszła nie
 
Do góry