reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Betka tez tak mialam, ale jeden dzien sie powstrzymalam i teraz spikoj. Tekila chyba masz racje bo faktycznie woda z cytryną dziala cuda ;)
A w sumie macie racje nie ma co gdybac i tak najwiecej sie przytyje pod koniec :p
 
reklama
Tekila, moja dzisiaj też szaleje az brzuch skacze, cały mecz skakała, ciekawe komu kibicowala [emoji6]

Mnie zaczynają też więzadła przypominac o sobie, po całym dniu na chodzie mają niby prawo, ale mogłyby się zlitowac [emoji6]

Napisane na Tab2A7-10F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje dziecko chyba poszło spać! :-) :-) Nie powiem ale ulga... cieszę się, że daje o sobie znać ale no trochę już nie wszystko bolało. Choć może to przesadzone słowo ale wiecie o co chodzi :-)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez czasami tak mam z synuś mnie budzi kopniakami .W poniedziałek mam wizyte u gina i sie denerwuje przez te moje wyniki krzywej i wogole ostatnio mam same złe sny .Jestem bardzo teraz podrażniona wszystko zaczyna denerwowac masakra teraz dopiero chyba hormony u mnie sie buntuja a byłam taka spokojna
 
Ja z koleji nie moge ostatnio spac tzn klade sie wieczorem o stalej porze maly lata w brzuchu najmocniej o takich porach krece sie po meczarni godzinnej zasne...potem w ciagu nocy z 2 razy siku potem obudze sie o 4-5 i meczarnia znow z zasnieciem:( potem chodze w ciagu dnia taka przywalona..
 
Swistak w pn daj znac co na Twoje wyniki lekarz.
Ja nie w przyszlym.tylko nastepnym tyg robie glukoze tez ciekawe co wyjdzie jak takie ataki mam raz dziennie na slodkie
 
Beatka pocieszę Cię, że ha tak mam od marca już :-) do tego jeszcze te nogi niespokojne, że nie mogę leżeć czasami nawet pół minuty w jeden pozycji :-) dlatego śpię sama już tyle czasu, żeby męża nie budzić :'(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry