reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
No właśnie szukałam w necie informacji na temat niski wzrost a cesarka i wszyscy piszą ze to nie ma nic wspólnego:) moja babcia też niższa ode mnie a 3 urodziła naturalnie:)
 
A ja prawie 180cm i nie mogłam urodzić SN meczyli mnie 2 tyg oksy a potem dwa dni na porodowce, padła decyzja ze jednak cc a tu nagle CYK! Wyskoczyła ;)

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wole urodzic sn niz przez cc. Oczywiscie jesli będą do tego wskazania protestowac nie będę, najwazniejsze jest dziecko, natomiast nie rozumiem mam ktore na wlasne zyczenie chcą cc. Jest to oczywiscie moje zdanie i tyle.
 
Moje zdanie jest inne . Ja po pierwszym s N nie wyobrażam sobie rodzić naturalnie i dziś będę pytała lekarza czy da mi skierowanie na cesarke bo drugi raz tego sobie nie wyobrażam.
 
Tola zgadza się ze te 15 kg jest zdrowo przybrać.
Ale... Nie zgodzę się ze mamunie którym w czasie ciąży przybywa więcej robią coś złego, tymbardziej dla dziecka :/ no bez jaj ;)
Przy wzroście 178 cm ważyłam 55 kg. Wiec te moje obecne 14kg na plusie to nawet nie widać i teraz po zdjęciach swoich z jesieni i lata twierdzę że zdrowo moje ciało się zachowuję i przygotowuje do danej roli może i pomimo moich sraran by nie tyć. No nic jeśli się mylę to poprostu jestem zła matką, :) hihi

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pola msz calkowita racje. Malo tego mi lekarz kazal wrecz przytyć wiecej. Przed ciąża wazylam 56 i ostatnio lekarz mowil, ze najlepiej gdybym dobila do 74/75 kg. Wiadomo, ze jak ktos sie objada slodyczami czy fast foodami to nie jest zdrowe, ale jesli ktos je duzo owocow, warzyw to moim zdaniem.jest ok. Poza tym trzeba pamiętać, ze nie u każdej kobiety np woda sie zatrzymuje w takim samym stopniu. Przytycie w ciazy nie ma widelek zalezy od wagi wyjściowej kobiety i czy ma nadwage czy niedowage
 
Z waga to jest tak, że trzeba ja mieć w granicach. Jeżeli ktoś miał niedowagę i dojdzie mu nawet 25kg to w praktyce może się okazać, że tych na plus na tylko 15 :-)
Ja jestem ogólnie za zdrowym trybem życia i myślę, że warto uważać co się je zarówno w ciąży jak i przez resztę życia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a orientujecie się jak to jest z tą woda w organizmie???

Moja kuzynka w tydz po porodzie spadła z wagi 23kg i mówi właśnie ze w jej przypadku to nie była nadwaga tylko zatrzymana woda.

To mam ja pić czy ograniczyć?? w nocy wypijam zazwyczaj butelkę, w dzień 1,5 wody + cherbaty, soki których jednak unikam bo mam zgage od razu.

Wiec pije wody dużo, słodyczy nic. Odrzuciło mi srrasznie. Śniadanie ok 11 obiadokolacja ok 16-17 i tyle. Plus owoce non stop. Wiec zdrowo myśląc nie wiem dlacEgo idę tak w górę z wagą

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry