reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

ja też jak patrzę na wagę na wizycie co miesiąc to nie powiem się przerażam, na tą chwilę mam z 5-6kg na plusie, wszyscy mówią że cycki i brzuch mam tylko a tak to nic nie widać żebym przytyła, ja sama po sobie też widzę może odrobinę ale mój też jak wracam z wizyty to niepotrzebnie mu mówię ilę ważę bo ostatnio oczy zrobił i oooo dużo nie to do końca z 18 przytyjesz co i taki grymas a ja że to ciąża a co może mam się odchudzać w ciąży:/ bo jem normalnie wiadomo są dni gdzie mam jakiś napad smak na coś...
 
reklama
jak powiedziałam w pracy o ciąży to były teksty: oooo to dopiero to wszystko przezyjesz wstawanie itd,zęby Ci się popsują, włosy też nie te i przytyjesz itd itp.....
i śmiałam się do mojego ostatnio, że cerę mam ładną, u dentysty nie byłam z 10lat bo zęby mam bardzo zdrowe, włosy mi się zagęściły to nawet może trochę po wypaść:D jak narazie same plusy a ludzie mieliby o czym gadać jakbym była łysa gruba szczerbata to byyyy dopiero pieprz.......:D i się śmiałam z tego ostatnio
 
Betka i.moj ciagle pyta czy wroce do wagi przed i mnie wkurza tym. No mi cera tez sie polepszyla i włoski, z zębami tez nigdy problemów nie mialam. Najbardziej obawiam sie rozstępów, smaruje sie po kilka razy dziennie
 
mnie też drażni takie gadanie, więc się tekili nie dziwię bo wścibskich nie brakuje dookoła;)

Wiktorka ja tak samo, smaruję się takim kremem przeważnie wieczorem po kąpieli uda brzuch itd, a Ty co testujesz na rozstępy?
 
Z ziaji kupilam jakis niby spwcjalny w ciazy. Smaruje i rano i wieczorem czasami w południe. Pociesza mbie to, ze.moalam dość fajnie wycwiczony brzuch i niby wtedy mniejsze prawdopodobienstwo rozstepow. No nic zobaczymy. A ty Betka?
 
W sumie nie robię nic apropo kg, jem jak dawniej plus dodatkowo coś na przekąskę :-) przed ciąża przeszłam rewolucję w odżywianiu i tak mi zostało :-) słodkiego raczej nie jem, po 20 też nie jem..no zobaczymy jak dalej :-) a brzuszek mam bo ciągle mnie męczą wzdęcia :-( choć no rano już też budzę się z wypukłym :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z ziaji kupilam jakis niby spwcjalny w ciazy. Smaruje i rano i wieczorem czasami w południe. Pociesza mbie to, ze.moalam dość fajnie wycwiczony brzuch i niby wtedy mniejsze prawdopodobienstwo rozstepow. No nic zobaczymy. A ty Betka?

Mi kiedys jak schudlam pojawily sie brzydkie rozstepy na biuscie i glupia niczym nie smarowalam ani nic teraz smaruje sie tym kremem z tołpy mum no i niewiem czy dziala troche zbielały...ja mam taka figure ze jak tyję to w brzuch i.boczki tylko mi idzie i tego sie boje po ciazy tylko..
 
reklama
Do góry