reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

paula no to napewno nie należy do przyjemnych spraw jeśli chodzi o rozwodowe...:/ nie wiem nawet jak to się odbywa ale trzymam kciuki, że się uda:) długo byliście małżeństwem?
 
reklama
Czesc dziewczyny ja znowu nadrabiam po prcy:) Poszłam krem sobie kupić bo cały tydzien zapominałam i tak sie rozpędziłem ze przy wyjściu sie zorientowałam ze 3 siaty zakupów mam, jakoś sie dowlokłam do domu, zrobiłam sobie kawkę, obżeram sie i tak mysle ze ja to głupia jestem trzeba było w sklepie zacząć jeść- mniej bym do noszenia miała:)
Ja to mięcho mężowi na obiad robię ze szpinakiem bo dzisiaj po pracy krew oddaje a ostatnim razem zemdlał biedak:(
Paulina wiem ze to łatwo sie mówi ale spróbuj sie za bardzo nie stresować tymi przsluchaniami, szkoda nerwów na ciula!
Poziomki powodzenia z tym woskiem jak obrobisz siebie to zapraszam do mnie:)
 
Agica i jaki krem kupilas??
Ja to mdleje przy kazdym pobieraniu krwi ;/

staram sie wlasnie i jak na razie dobrze mi to wychodzi :) bedzie dobrze nie ma co sie martwic na zapas :D
 
Poziomki moj to wyjatkowo wredne chłopisko jest ;)
on ze swoja piekna Pania złozyl pozew ja na przesluchanie tylko jade :D ciekawa jestemjak to wszsytko wyglada i mam nadzieje ze uda sie to wszystko szybko zalatwic
 
Paulina bedzie dobrze, choc pewnie bedzie sie ciągnąć. Te rozwody koscielne podobno dlugo trwaja. Ja mam ochoty na lody sorbet, ale w nosie do sklepu nie ide !
 
reklama
Do góry