reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja bede miala swoja polozna, ale bede rodzic za to bez chlopa. Nie chce go tam ;) nie wiedzialam, ze taka burze wywolam tymi pazurami, oj ja zadymiara.hehe. dobrze, ze piszecie, ze nie ma sie czego bac! Ja co prawda sie nie boje, ale zawsze i tak lepiej uslyszec, ze nie bylo tak źle.
A ja od początku powiedziałam że rodze sama, też nie chciałam młodego, w Dzień porodu, godzinę przed wyblagał, że za 10 lat czasu nie cofnie on tego przeżycia sobie nie kupi itd, zgodzilam się i dziękuję Bogu i jemu że przy mnie był. Teraz zabieram go ze sobą wszędzie, taki anioł stróż.

Na kiedy masz termin Wiktorka?
 
każda z Nas jest inna i różnie reagujemy na takie sprawy ale daaamy radę!
dobra ja się muszę ubrać bo na piżamie siedzę a Pan z drewnem do mnie jedzie hehe
 
agnieszka super, że był dzielny :laugh2:

U mnie można, tylko trzeba kupić w szpitalu specjalny strój. Oczywiście jeżeli jest to planowane CC, bo jak robią jakieś na CITO to chyba takiej możliwości nie ma.
 
Miłka może ten rumianek spróbuje.. bo pewnie wpływ na te jelita na teraz wszystko- stres, brak ruchu..

Beatka ja też muszę się właśnie ubrać :-) zakupy trzeba zrobić no i na 14sta mam fryzjera :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie przy pierwszym porodzie męża miało nie być ja nie chciałam i on też. Ale jak zadzwoniłam ze szpitala (leżałam na podtrzymaniu cały 1 dzień) ze sie zaczęło to od razu wsiadł w samochód żeby być przy mnie Ale i tak nie zdarzył. Skurcze zaczęły się o 22 A o 22:40 już dzwoniłam do niego ze jest już po wszystkim

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry