reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

W H&M ostatnio szału nie ma, okej spodnie są jakieś, ale reszta? Same czarne, basic-owe ciuchy, lepiej już poszukać czegoś w normalnych sklepach :)
 
reklama
Dzień dobry Kochane! Synek w przedszkolu, mąż w pracy a mnie się wygrzebac z łóżka nie chce ;) słonko świeci ładnie i ma być ciepło ;) to zrobię pranie i niech na balkonie się suszy.. A tak w ogóle to coś czuję że na leżaku spędzę dzisiaj pół dnia ;) coś mnie od wczoraj bierze... Jakaś grypa, albo porządne przeziębienie :/

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polecam HM w Niemczech jak ktoś blisko mieszka, jeansowe kurteczki, tuniki itp. Bluzki też różnokolorowe i co ważne rozmiary od chudziutkich po puszyste, ceny jak u nas a i nawet dużo przecen. Ale fakt że w sieciowkach moda panuje na szerokie rzeczy, więc i tam można się spokojnie ubrać.
U nas słońce się przebija ale widzę wieje a to najgorsze.
 
Polecam HM w Niemczech jak ktoś blisko mieszka, jeansowe kurteczki, tuniki itp. Bluzki też różnokolorowe i co ważne rozmiary od chudziutkich po puszyste, ceny jak u nas a i nawet dużo przecen. Ale fakt że w sieciowkach moda panuje na szerokie rzeczy, więc i tam można się spokojnie ubrać.
U nas słońce się przebija ale widzę wieje a to najgorsze.
Często po hm chodzę. Nawet czasem coś fajnego się znajdzie ;)
Ale najbardziej lubię jak pojedziemy do Polski i tam na jakiś targ wejdę... Oczopląsu dostaje ;)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga, ja na tasrgu nic nie kupuje bo to tanie i połowa ludności w tyum chodzi ale jak Ty mieszkasz za granicą, to nie zdarzy Ci się, że na jednym spacerze 5 osób w tej samej bluzce zobaczysz :-)
 
reklama
Do góry