reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

ale macie fajnie, że gin zgra Wam filmiki albo ujęcia dziecka, moja nawet nie proponowała nic takiego a najlepsze jest to, że moja gin też jest w ciąży i widać, że ostatnio nie jest już tak super miła jak na początku też pewnie ma humorki jak i ....my:)
 
reklama
właśnie... idziecie koło 20tyg na 3d na pamiątkę z nagraniem? :-)
ja się zastanawiam, ale chyba pójdę, coś około 250zł u nas
 
Ja mam co wizyte 3d - takze z tym mi sie udało , że lekarz ma taki sprzet :) ale gdyby nie miał to pewnie bym zrobiła bo zdjęcia sa nie do porównania
 
Ja mam co wizyte 3d - takze z tym mi sie udało , że lekarz ma taki sprzet :) ale gdyby nie miał to pewnie bym zrobiła bo zdjęcia sa nie do porównania
Ja też mam ci wizytę 3d :)

Tak wogole to witajcie dziewczyny! Nie było mnie trochę, ale was czytam! Wróciły mi wieczorami nudności a dzisiaj 17 tydzień się zaczął... Dziwne, myślałam na początku że może jakaś grypa :/
Dzidzia już cała chata posprzątana, pranie die robi, obiad tylko został do zrobienia ;)
Jakieś propozycje na zupy? Myślę i myślę jaką by tu zrobić ;)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super Ala! :-)
I ile bulisz za taką wizytę?
A ja chodze na nfz ale nie do przychodni czy szpitala ylko do niepublicznego zakładu . Lekarz wybudował prywatną klinike przyjmował rok prywatnie i podpisał kontrakt z nfz . Za każdym razem mam badanie i usg 3d za darmo , warunki super, wszystkie badania za darmo plus te dodatkowe tsh i toksoplazmoza, hiv . Także nie mam co szukac gdzie indziej bo po co mam placic jak tu takie dogodnosci za darmo
 
reklama
Do góry