reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
A ja licytuje na allegro pakę nowych rzeczy z metkami tylko mierzone ... ogólnie 9 rzeczy i to naprawdę ładnych ... jak mi się uda wygrać to się pochwale :) póki co wygrywam i jak policzył to niewiele ponad 20 zł za rzecz mi wychodzi :)
 
Mój gin jak poprzednio wciskal mi witaminy tak w tej ciazy powiedzial, ze nie musze brac, przestal w to wierzyć chyba. Kupilam sobie pregna plus, ale jeszcze nie biore ich bo mialam juz kupione i lykam osobno wit D (2000 jednostek), kwas foliowy i pregna dha. Jak skonczy mi sie to bede te witaminy brac bo tam w sumie to samo jest.
 
Wesola a ta wit d gin ci kazał łykac? Bo ja mimo ze leci mi wapn i endokrynolog kazala łykac 2000j to.gin stanowczo zakazala pow ze ona nie wplywa dobrze na dziecko i ze w zadnym wypadku mam.nie łykac
 
Megg to,że Twoje wyniki są ok nie znaczy,że organizm ma ich na tyle dużo aby poradzić sobie z procesami zachodzącymi u malucha.
Nie zbędna jest suplementacja w ciąży. Każdy Ci to powie nieważne czy lekarz, czy położna czy normalna osoba.
Dieta nie jest w stanie zapewnić nam idealnej dawki wit i minerałów.
 
Właśnie odchodzi się od brania witamin w ciąży. Było o tym pisane kilka razy tutaj tylko dużo wcześniej. Ja dostarczam z jedzenia. To co dała natura jest najbardziej zdrowe. Ja jestem anty tabletkom ale jak chcesz to bierz :-)
 
reklama
Ja też nie jestem fanką tabletek, mam nadzieję, że z uwagi na porę w której przyszło mi być w ciąży będę mogła korzyść z naturalnych witamin :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry