reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Asiaa91 współczuję, ale ja np uwielbiam ogórkową dziś zrobiłam bo miałam sama straaaszną ochotę i mój mąż też zjadł a ja ucieszona dobre dobre? a on no dobre tak od niechcenia rzucił mówi wiesz, że nie przepadam teraz sama to dojesz ekstra co
 
reklama
No ale jodu czy wit. d nie dostarczycie z pożywienia. A kwas foliowy warto brać do końca ciąży i w okresie karmienia - wpływa na przyswajanie żelaza ;)
Ja multiwitamin nie jem, nie ufam im, ale uzupełniam co wiem, że muszę.

Asia to on też w ciąży, że smaków nie ma?:p
Ale mi narobiłaś ochoty na ogórkową. Jutro robię ;)
 
Mój dzieki bogu jest wszystkojedzący i co najwyżej wybrzydza że mu mało ;) Asiaa91 nic sie nie denerwuj, ja to mam wrażenie że te nasze chłopy jakoś mało kumający są (przynajmniej mój) bo jak to mówi - jak moge być zmęczona jak cały dzień muszką klikam... Ale powiem ci że im bardziej brzuch mi rośnie tym bardziej zmienia się jego podwjście hehe
 
Asiaa nie przejmuj sie :)
U mnie maź nie je mięsa, matka zup, najstarsza córka tylko gada ze chce a w rezultacie je na mieście, młodsza z bliźniakami tylko kotlety i ziemniaki puree ale na szczęście wszystkie owoce i warzywa 2,5 letnia najlepiej tylko mleko, płatki i owoce. Na szczęście najmłodsza je wszystko ;)

Ja nie biorę witamin bo pomijając fakt ze zapominam o nich to nie widziałam żadnej różnicy po ich braniu.
Przez cały rok można ubogacać dietę w świeże i zdrowe produkty.

Dziewczyny mam kolejna teorie o plci[emoji4] tętno płodu do 140 chłopiec, powyżej panna


Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
 
Witaminy niestety tez musze brac tz wit D i jod ale ze wzgledu na tarczycę. Oo meg serio kwasu nie brałaś ja bym sie bala to bardzo niebezpieczne jak jest diedobor bo dzidzia z rozstrzepem moze sie urodzic.
A o tym tentnie tez slyszalam ja mialam 160 wiec moze cos w tym jest;p
 
reklama
Do góry