reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dzien dobry wszystkim mamusiom.u mnie dzis przecudna pogoda juz trzedzi dzien po koleji ponad 20st.od 5spac nie moge przezywam dzisiejsza wizyta .ale dzieki temu wszystko juz w domu porobilam zostalo rozwiesic pranie.zycze wam udanego dnia i duzo slonca.
 
reklama
Witam,
ja pokazałam sie tu zaledwie kilka razy iii żegnam sie już tu nie zawitam (...)mimo,że to byl 11 tc ...przeżyłam na wekend koszmar jakiego żadnej z Was nie życze !Powodzenia dziewczyny dbajcie o siebie i maluszki.
 
serduszko przestało bić w 8 t 2 d ciązy a w 7t 6d byłam na wizycie i było wszystko ok,kolejną wizyte miałam zaplanowana na 08.04....brałam luteine i dlatego nie poroniłam od razu....w sobote rano gdy zaczełam lekko plamic pojechałam na SOR......i się zaczęło.
 
reklama
Do góry