reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Larka M ma urlop pod koniec czerwca wiec jeszcze w miare wczesnie, w Bieszczady mamy blisko wiec szybko mozemy wrocic. A moj Synsio uwielbia jezdzic pod namiot.
 
reklama
neilaaa - do Łeby jedziemy. Byliśmy już tam jak młody miał niespełna trzy latka na 3 dni i był zachwycony, więc ponawiamy tam wakacje teraz na tydzień :)
anieok - namiot super :) uwielbiam takie klimaty, choć mój mąż już niekoniecznie :p
Magda - najlepsze życzenia :*

Dziękuję za niamary na domowe specyfiki :) Na pewno skorzystam nie raz :)
 
Ostatnia edycja:
Hej hej :)

Magda spełnienia najskrytszych marzeń! 100 lat! Ciacho pysznie wygląda :)

Aria jeszcze dziś i będziesz miała swego lubego 24h :) drożdżówki wyglądają smakowicie :)

My pod namiot co roku nad morze jeździmy,córcia uwielbia te nasze wypady,w tym roku dużo zależy od mojego samopoczucia,raczej pod namiot się nie dam,ale to czas pokaże bo może nawet nigdzie nie pojedziemy..
 
neila masz na myśli Zakintos?

Dokładnie :)

@asik_ też super :) tylko ja jestem z tych które unikają właśnie hoteli typowo dla dzieci bo jak dla mnie za duży chaos tam panuje, często niektóre dzieciaki są puszczone samopas w brodzikach czy na placu zabaw co mnie strasznie drażni bo rodzice muszą poplotkować w miedzy czasie i nawet nie patrzą co ich dzieci robią, a Maksowi oprócz łopatki, wiaderka, piasku i wody nic więcej do szczęścia nie potrzeba :D dlatego dla mnie piorytetem jest hotel przy plaży :)
 
Ostatnia edycja:
@Magda86Poznań najlepszego! i niech Ci się spełni czego zapragniesz. przede wszystkim spokojnej nudnej ciąży :)

@anieok pod namiot? jesteście niesamowici :D jako dziecko uwielbiałam. i jeszcze Bieszczady :) rewelka

trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny, dzisiaj prenatalne po 17stej :) już jestem nerwowa...
 
reklama
Do góry