reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Magda mi z ostatniej miesiaczki ale jak ktos ma niereguralne to czasami licza z wielkosci dzieciaczka na usg
Ja termin mam wyliczony.na.30.09 ale mi z wami dobrze I zostaje :-) chociaz znajac moje szczescie to przenosze

Esthle wspolczuje. Ja w tej ciazy mialam tylko raz odruch wymiotny jak stalam.w kolejce w kasie przed facetem mowiac w prost zulem. Ale bez ciazy tez mam taki odruch :-)

O racja. Pamietam jak ktos mi mowil kozystaj z ciazy ile sie da bo to sie nie powtorzy. Smialam sie I mowilam przeciez jeszcze bede w ciazy. Teraz wiem.o czym byla mowa :-)

Migdaly sa dobrr na zgage :-)
Fuj burakow to ja nie ruszam od dziecka

A moga wyjsc zle wyniki z moczu przez luteine dopochwowa? ( chyba juz o tym pisalam ale nie pamietam)
 
reklama
no dlatego zapisał mi 5.10 a zobaczymy co sie okaze. na ten moment z usg 11.10 a z om 5.10- ale pamietam, z poprzedniej ciazy ze mi te terminy skakały jak głupie.
Leon miał byc z 15.11 a jest z 24.10 ;-)
 
Sojnabig pewnie jeszcze Cię potrzymaja przez weekend , odpoczywaj i się nie denerwuj :-)
weź to wypluj! :D ja chcę do domu jutro...
Kciuki za dzisiejsze wizyty i dobre wiadomości :-)

Sojna halo, co u Was?
Doczytalam, to się wybyczysz że hej, a jakieś konkrety chociaż podali?

Wspolczuje Wam tych wypryskow, mam nadzieję że mnie to nie spotka. W pierwszej ciąży nie miałam, teraz też na to licze ;-)
Nieee, mam brać duphaston, leżeć i jutro powtórzyć betę, to tyle..
 
@joani ze skórką chleba jeszcze nie próbowałam :) dzięki za podpowiedź!

@ruda1991 dzięki, u nas ktoś ostatnio palił na klatce i zwątpiłam czy dojdę do mieszkania ;)

Muszę się jakoś zebrać na badania zlecone przez gina ale jak pomyślę że to na czczo to jakoś mi się nie śpieszy.
 
Esthle próbowałeś coca cole? ?? Mi bardzo mocno pomagała


Sojnabig mam nadzieję ze jutro wyjdziesz :-) ale chyba lepiej być pod kontrolą lekarza ;-)


Ruda pisałaś :-) nie wyjdą Ci źle wyniki - spokojnie ;-)
 
@Madziula 27 po coli bekam jak rasowy menel pod budką, pomaga na chwilę ale generuje inne atrakcje ;) Poza tym szukam bo wiesz jednak cola do najzdrowszych nie należy :)

Dzięki za pomysły dziewczyny :-*
 
reklama
Do góry