reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Tola no jestem taka zadymiara i mowie co.mysle :) fajnie by bylo razem rodzic ! Zawsze razniej. A masz tutaj swojego lekarza? Mialam termin na 13, ale na ostatnim usg jest na 8.
Trafiłam do Pani Banczer. (nie chce rzucać nazwiskami) i podobno taki porządek mają i następna wizytę już z góry planują oni i wpisują ponownie do tego samego lekarza, na razie pozostaje bez zmian, jednak nie wiem czy nie zmienię tego, bo po pierwszej i na razie ostatniej wizycie średnie mam wrażenie. Ja mam na 23 termin. Jadę jutro na krew a 9 mam wizytę.
A ty u kogo jesteś?
 
Witajcie Cioteczki:)
Na obiad robię barszcz czerwony zabielany [emoji4]
Potem zaczynam piec:)

Właśnie przyszedł mój zestaw do woskowania, dziec śpi- bedzie sie działo[emoji23]

My mamy białe mebelki dla dzieciaczków i teraz tez dokupie białe:)

Agnieszka daj link:)

Wiktorka razem z rośnięciem dziecka rzeczy drastycznie przybywa [emoji23]

Just uwielbiam to połączenie:)

Wiktorka ja mam takie łóżeczko z mothercare i jest mega. Bedzie spała w nim teraz 3 dzidzia i jest nie do zdarcia.

Milka mój tez niemiedozerny[emoji3]






Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati
 
Poziomki super dzieki ! Chyba zostanę przy tym loczeczku. Tola nie znam babeczki a to panstwowo chodzisz? Ja do jastrzebskiego ale prywatnie
 
Wiktorka - dzięki :-p

poziomki - będziemy się wymieniać przepisami jak nam weny braknie na obiady :-p

Tola - ja z powodu pustego brzucha miałam mega odruch wymiotny i musiałam coz zeżreć ;-) ;)
 
Poziomki super dzieki ! Chyba zostanę przy tym loczeczku. Tola nie znam babeczki a to panstwowo chodzisz? Ja do jastrzebskiego ale prywatnie
Tak na fundusz. Jastrzęb teraz tylko (chyba) usg robi w szpitalu, ale pierwsza ciąża do niego chodziłam, był też przy porodzie jako jeden z 5 muszkieterow. Pamiętam jak weszłam na usg i mowie na dzień dobry "Panie doktorze jakby było widać co..." nie zdążyłam dokączyć a on mówi "dobrze to powiem" a ja mu mówię ; to proszę nie mówić! I komentował to z uśmiechem jeszcze z dwie minuty. :laugh2:
 
reklama
Do góry