reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja mam teraz włosy fajne za to po porodzie pewnie znów będą wyłazić garściami.
U mnie to samo miałam w poprzedniej ciąży.
Ciąża - włosy zaje.biste, lśniące,
Miesiąc po- myślałam że lysa zostanę... Z pół roku (jak nie więcej) trwało tanim doszły do jako takiej formy [emoji35]

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O właśnie chciałam to napisać a mnie Poziomka wyprzedziła :-) dokładnie tak to ponoć z tymi włosami jest a później się panikuj, że tyle ile wylatuje :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Betkaa czyli lakierów nie masz? Przyczyn może być wiele, niekoniecznie coś złe zrobiłaś. Miałaś kiedyś robione przez kogoś innego?

Paulina dzięki :)

Link do: Słodka Malina
Link do: Handmadebypati

no robiłam u znajomej wcześniej cały czas i na początku ciąży ale stwierdziłam, że taniej mi będzie samej kupić i sobie robić ale zrobiłam w marcu te dwa razy i mi się odechciało:/jak płatami odchodziły, jutro chcę spróbować jeszcze..
 
ja miałam depilator ale myślałam,że z bólu niewyrobię i sprzedałam teraz nie mam żadnego sprzętu tylko maszynkersy i jechana:D
 
reklama
Do góry