reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
No właśnie dziewczyny dajcie spokój. Każda szuka czegoś innego na forum. Jedna chce pogadać, inna tylko się poradzić...
Po co się kłócić? Ja już z jednej forum wyszłam bo dziewczyny sobie dogryzały, łapały za słówka itp...No ludzie bez przesady to tylko forum ...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie kochana. Ja też jestem na innych zamkniętych i jest naprawdę super! I nie mam czego 'zazdrościć' jak mi tu zarzucono.
Tutaj na otwartym też są naprawdę fajne babeczki i to obojętne czy już 3 miesiące tu są czy dopiero tydzień... Poznajemy się i jest git :)

Nie będziemy złośliwe czy uszczypliwe, od razu będzie lepsza atmosfera :)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez zaraz ide do domku, dzis zupa szczawiowa, o ile szczaw znajde :p na prawde jecie co 2/3 h ? Ja powiem szczerze, ze wczesniej tak jadlam dyzo, a teraz malo po prostu jakbym nie miala apetytu. Just ja wiem, ze twoja ciaza wyczekiwana bo bardzo sie utozsamilam i z toba i z tekila. Mamy podobne przezycia mysle wiec inaczej podchodzimy po sprawy.
 
Ja tez zaraz ide do domku, dzis zupa szczawiowa, o ile szczaw znajde[emoji14]na prawde jecie co 2/3 h ? Ja powiem szczerze, ze wczesniej tak jadlam dyzo, a teraz malo po prostu jakbym nie miala apetytu. Just ja wiem, ze twoja ciaza wyczekiwana bo bardzo sie utozsamilam i z toba i z tekila. Mamy podobne przezycia mysle wiec inaczej podchodzimy po sprawy.
I moja ciąża wyczekana! 6 lat!
Takze też rozumiem was... Ale to ze ja się lepiej czuje i mogę posprzatac to chyba nie jest nic złego! I raczej nie powinno się obrażać czy życzyć zaraz wszystkiego najgorszego... Bo jeżeli mnie się nie podoba jakiś post albo punkt widzenia na jakąś sprawę to napewno nie będę zaraz robić dymu na całe forum że ja to widzę inaczej i życzyć tej osobie najgorsze...
Nie miłe to było. Bo można zawsze grzecznie zwrócić uwagę.

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jem ale np jabłko czy banana a nie, że to jakiś bardzo kaloryczny posiłek :-)
A co do mojego detektora to niestety coś tam ta dziewczyna chyba kręci, prosiłam o zwrot pieniędzy bo twierdzi, że nie posiada dowodu odbioru paczki przez kuriera bo wyrzuciła. W in post nic nie wiedzą więc cóż ...
Teraz czekam na zwrot kasy..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnieszka przepraszam, nie wiedzialam. Po prostu podczytywalam dziewczyny od poczatku i te dwie mi utknely w pamieci. Jestem tego samego zdania co ty ! I skoro czuje sie swietnie to tez lubie odpowiadac, ze to nie choroba chociaz mam swiadomosc, ze różnie to bywa. Ja zamierzam pracowac jak najdluzej sie da, mam gleboka nadzieje, ze do wrzesnia. A poniewaz gin mowi ze wszystko ok to jest szansa. Tekila mam nadzieje, ze chociaz pieniazki zwróci! Kurde jak to trzeba uwazac ludzie kręcą na kazdym kroku
 
Agnieszka przepraszam, nie wiedzialam. Po prostu podczytywalam dziewczyny od poczatku i te dwie mi utknely w pamieci. Jestem tego samego zdania co ty ! I skoro czuje sie swietnie to tez lubie odpowiadac, ze to nie choroba chociaz mam swiadomosc, ze różnie to bywa. Ja zamierzam pracowac jak najdluzej sie da, mam gleboka nadzieje, ze do wrzesnia. A poniewaz gin mowi ze wszystko ok to jest szansa. Tekila mam nadzieje, ze chociaz pieniazki zwróci! Kurde jak to trzeba uwazac ludzie kręcą na kazdym kroku
I obys się jak najdłużej dobrze czuła [emoji8]

Tekila, coś tu nie tak, masz zamiar to potem gdzieś zgłosić jak nie dostaniesz kasy?

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojjj dawno mnie tutaj nie było ale widzę że napięta atmosfera. Ja należę do grupy osób którym nóż w kieszeni się otwiera na hasło "ciąża to nie choroba". ale już zamilknę :)

@Wiktorka88 O podziwiam i teraz podkreślam że pisze MOJE ZDANIE na przepracowanie całego okresu ciąży ... i tak nikt Ci nie będzie tego pamiętał że chodziłaś z brzuchem do 9 miesiąca. To Twoja pierwsza ciąża ? jeżeli tak to odpoczywaj ile się da, leż do góry brzuchem bo jak urodzi się maleństwo nawet nie wiesz jak Twoje życie się zmieni a 5h snu ciągiem to będzie zbawienie. Zresztą to Twoja sprawa mnie trochę dziwi takie podejście, ale jak jesteś pracusiem to tylko pogratulować pracodawcy takiego pracownika.
 
reklama
Neilaa bedzie pamiętał mam super szefa- mnie samą:p pewnie, ze wolalabym do gory brzuchem, ale cos za coś. My bedziemy mieli opiekunke/ mamy do pomocy odd początku. Poniewaz firma jest jaka jest i działa jak działa musze wrocic jak.najszybciej. cale szczescie pracuje kolo 4/5 h wiec nie jest źle. W moim przypadku nie ma innych mozliwosci. A jak strace kontrahentow to juz na rynek nie wroce, a nie chce siedziec w domu. Pewnie, ze zazdroszcze urlopow,.l4 ale taką droge sobie wybralam wiec nie chce narzekac. Ale wy odpoczywajcie ile sie da :)
 
Do góry