reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja mam umowę na czas nieokreślony :-) w pracy to akurat nie problem jakie i dlaczego mam l4 :-) ogólnie powinni zmodyfikować l4 w ciąży, nie zawsze można pracować ale też kurczę nie trzeba leżeć... w końcu na coś się płaci im takie ogromne sumy z naszych pensji. Kobiety w końcu nie rodzą przez całe życie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
tekila85 to masz mega szczescie - ja mam umowe na czas określony i od szefowej uslyszalam ze szybko poleciałam na 500 +
Mogliby, ale wiadomo co z tym zrobią :/
 
Betka ja sie naczytalam o jakims okresie ochronnym itd i zrezygnowalam z chorobowego( moja szefowa nienormalna kobieta). balam sie, że mnie zwolni.
aleteraz chorbowe mam chodzące.
 
No mój dyrektora jest bardzo prorodzinny :-) dla niej kobieta w ciąży jest sprawa normalna a do tego zawsze jaj tylko może daje umowę na czas nieokreślony :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
paulina.zendran skąd jesteś jeśli mogę spytać?:)
najgorzej jak się ma takie szefostwo zrypane, wtedy człowiek boi się iść nawet na l4 ja poszłam już w 9tyg bo mam niefajną atmosferę a praca pewna także wolę ten czas dla siebie przeznaczyć a potem dla dziecka, może to raz w życiu...
 
Do góry