reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

aaaaa.... Laski... miałam wam pisać wczoraj, ale stwierdziłam, ze to chyba moja paranoja, że jeszcze za wczesnie, ale w sumie to nie mam już wątpliwości. Czuję dzieci! :) Nie są to kopniaki, bardziej takie mrowienie, jakby się ocierały o brzuszek. Czuję tylko jak trzymam np. laptopa na kolanach i opiera się o brzuch (poduszka, potem podkładka i na tym laptop) Nie są to "wibracje z laptopa" bo to nowy i cichy sprzęt izolowany jeszcze poduchą a ja wyraźnie czuje takie delikatne ocieranie w środku, do tego stopnia, że za każdym razem jak je czuję to mnie ciarki przechodzą :) Czasem czuję leciutkie wypychanie, ale to jednak rzadziej. Uczucie nie jest ciągłe, tylko takie niespodziewane to tu to tam, dlatego nie mam już wątpliwości :)
 
reklama
Gnitka, ale super !:)
a ja miałam w nocy piękny sen, że mała się wierciła i normalnie tak sie wypchała że było ją całą przez brzuch widać wiecie takie odbicie jak gipsie haha taka mała kruszynka haha obudziałam sie z bananem na buzi szkoda że to nie możliwe haha :D
 
Bbubbka a mi się śniło że urodziła się dziewczynka :D ciekawe hehe
swoją droga faktycznie szkoda że dziecko ''nie odbija sie'' na brzuchu :D
 
A ja się wczoraj chwaliłam lepszym samopoczuciem a przed chwilą znalazłam się w objęciach wc..... mam nadzieję, że to jakiś stres przed podróżą czy coś..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry