reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Autostopowiczka.
Ja pamiętam żarty mężów o podwójnym szczęściu, pisała że oni są szczęśliwi bo starali się bardzo długo. Zamieszanie robię, mąż mnie opiepszyl że gnidce zepsułam dzień (nieświadomie), że nie jest jedyną pazdziernikową mama bliźniąt, przepraszam, witam i jak każdej z nas życzę najlepiej :-)
 
reklama
Patka hehr dobre te zdjecia:)zaskoczenie:D
Kochane ja rowno z 14 tyg zyskałam nowa energie i przeszły mdłości jest super wiecc spokojnie i na was przyjdzie kolej:)Ooo
Ja uzywam zwykłego z dove.
Wesoła jaj wrocisz pochwal sie efektem końcowym!! :)
 
@Wesoła Kobietka ja mam z zapachami nadal bez zmian. Od dwóch miesięcy nie używam perfum, a mąż z kolei nosi butelkę swoich do pracy i tam się perfumuje :) Powodzenia z kolorem!

U mnie w ogóle niewiele jeszcze zmian w samopoczuciu w związku z nadejściem 2 trymestru. Czekam cierpliwie :)
 
Autostopowiczka.
Ja pamiętam żarty mężów o podwójnym szczęściu, pisała że oni są szczęśliwi bo starali się bardzo długo. Zamieszanie robię, mąż mnie opiepszyl że gnidce zepsułam dzień (nieświadomie), że nie jest jedyną pazdziernikową mama bliźniąt, przepraszam, witam i jak każdej z nas życzę najlepiej :-)

Wcale nie zepsułaś :) Nie przejmuj się :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja używam rexony biało czarnej :-) perfum prawie wcale bo mi trochę przeszkadzają bo używam dość mocnych ( Si Armaniego) ale mam nadzieję, że to minie bo uwielbiam perfumy :-)


A tak w ogóle to kupiłam ten detektor ale jednak firmy Angel bez możliwości pomiaru i ech nic nie słyszę jeszcze :-) po wizycie już go miałam i też nic..chyba za szybko bo to koniec 11tc więc może w przyszłym cis usłyszę :-) na szczęście wcale mnie to nie martwi :-)- jednego dnia cis tam niby było ale za cicho..

Dziś wreszcie wyrwię się z domu bo jedziemy na weekend do teściów do Inowrocławia a tam s takie piękne Solanki do spacerowania :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w Forum BabyBoom
 
Do góry