reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Kurczę niby wszystkie jesteśmy na jeden miesiąc s takie różnice :-) jedne są w 11 drugie w16tc :-)

Dojechałam do teściów ale ciężko było strasznie :-) jutro wracamy i już się boję :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam pytanie do mam dzieciaczkow z pieluchami: jakiej marki uzywacie?
Możecie coś polecić na początek? Kolezanka mi mowila bym na pierwsze 2- 3 mies kupila Pampersy a potem poleca przerzucic sie na Dady z Biedronki. Ona na noc dalej uzywa Pampersow, bo sa bardziej chlonne. A co Wy używacie / polecacie?
 
Marta ja zaczynalam.od.rossmanowskich probowalam sie przezucic na dade ale uczulaly, orginalne pampki te biale i zielone przesikiwala odrazu, skończylismy ma wickesach z kauflanda i pampersach sleep &play. A na mega duzo siq najlepsze nie do pokonania byly fiti z biedry tyle ze one nie sa na rzepy wiec u nas bywaly na noc
 
U nas przy jednym i drugim tylko pampy. Najpierw biale a potem zielone. Nie radze kupowac na poczatek duzo bo kazde moga uczulic. Ja kupie jedna mala paczke do szpitala i duzą do domu.
 
Marta ja tez najpierw kupilam pampersy, pozniej dady ale nas uczulaly I przeszlismy na babydrem z rosmana. A teraz uzywamy pieluchomajtek z tujuoar czy jakos tak z lidla. I jestem bardzo zadowolona. Teraz bede probowac na.maluszku tych z lidla 1 bo duzo osob poleca
 
Marta pampersy niekiedy uczulają. Choć każde mogą. Z rossmanna mają mało chemii. A my używamy od dłuższego czasu z Tesco i jestem bardzo zadowolona.

Ja dziś wyglądam jak w 5 miesiącu[emoji14]espumisan nie pomógł nawet...
I musze się pochwalić. Wyszłam na 3 h z małą, a mój zatem czas wysprzątał całe mieszkanie ;)

I nie witałam mamy dwóch fasolek, więc witam. Trzymam kciuki za Was i nudnej ciąży życzę.

Która jeszcze ze mną czeka na wizytę w poniedziałek ? :)

Napisane na SM-A500FU w Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Jestem w 14 tygodniu mam termin na 2 października.
Jak tak czytam wasze wpisy to aż współczuje. Ja jak na razie odpukac wszystko ok. Jedyny objaw to senność chociaż powoli przechodzi :) jesteśmy po badaniu USG - na razie żadnych nieprawidłowości doktor nie widział.
W sumie pisze do Was z pytaniem bo zaczyna mi "wywalać" brzuszek czy u Was już też widać ?
 
Do góry