reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

anieok ręce opadają ;/ ale nie wiem czy z tym wygrasz.
Mam nadzieję, że to choróbsko szybko Was odpuści. Pamiętam, że my jak w domu przechodziliśmy jelitówkę, to mąż i córka zawsze po 1 dni mieli z głowy, a ja się męczyłam po kilka dni z gorączką.
 
reklama
Anieok ja wiem ze maluda troche mala na cole ale tak mi sie przypomnialo ze jak moja mloda zlapala jelitowke to dostala cole zwymiotowala po niej porzadnie i juz bylo ok. W sumie u nas cola przewaznie pomaga na jelitowe jakby nie patrzec ma sporo elektrolitow
 
Dziewczyny chyba mało kto umie siedzieć non stop w domu..ile można.. Ale chyba warto nauczyć się odpoczywać-to ponoć nie grzech :-) ja szukam jakiegoś zajęcia, może hobby znajdę nowe :-)
Patka mnie ogólnie bardzo mało bolą i bolały piersi. Nie mam jakiś dużych i e sumie teraz są tyko pełniejsze i jakbym dotknęła mocniej to bolą z boku i od dołu. Ale nie przeszkadza to :-)

Napisane na ALE-L21 w Forum BabyBoom
 
Tola a chodzisz do jakiegoś lekarza prywatnie który pracuje w Wałbrzychu w szpitalu? Bo mnie jedynie ten mój lekarz powstrzymuje, w tym sensie, że pracuje w Latawcu...
Słyszałam mega opinie o latawcu ale o jakimś laryngologu co po mowie dziecka rozpoznaje migdaly, nie wiem jak z porodówka, nie namawiam Cie bo nawet jeśli miałabyś ten sam termin, bo mamy dwa dni różnicy, ja jak przenoszę to będę jechać na szpital jak ty już będziesz tydzień w domu i szczęśliwa przebierać pieluchy. Ja nie sugerowlam się Polanica czy zabkowicami, piękny jednoosobowy pokój z łazienką, prysznic z masażem itd, przekonało mnie to że Wałbrzych ma sprzęt i nie trzeba noworodka w razie W wieźć do Wrocławia. Wałbrzych jest nowoczesny tylko są sale dwu, trzy i czteroosobowe chyba jedna. Mają chyba też poród w wodzie i inne udzwniwnia, ja skorzystam z podstawy :-) Tym razem będę korzystać tylko z NFZ w szpitalu w Wałbrzychu. Nie chodzę prywatnie. Chyba że będę poza domem i będę musiała. Ci lekarze z Wałbrzycha też przyjmują prywatnie nawet bliżej mnie, mam do Wałbrzycha 30 km. I rejestracja wygląda tak że dzwonie dzisiaj i dzisiaj mnie przyjmują, nie ma ze nie ma miejsca.
 
Super bo znowu się zaczelam daremni martwić echh
ja dalej od samego poczatku latam wieczormi do kibelka... wymiotuję i płacze przy temu. masakra
 
reklama
Do góry