reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Kwestia diety i tego co jemy jest tam samo indywidualna jak podejście do karmienia piersią czy porodu sn czy cc każdy podejmuje właściwe decyzje pod siebie . Ja czułam się super że jem zdrowo mała szczęśliwa i nic mi więcej do szczęścia nie było . W przeciągu 3 mc mialam wagę niższą niż przed ciążą :-)
 
reklama
Według badań mleko matki powstaje z tego co mamy w krwi. Dlatego tez często morfologia spada mamom karmiacym. Alkohol przenika do krwi także nic dziwnego że do mleka. Tak samo alergeny itp. Dlatego np dziecko po pomarańczach może mieć jakąś reakcje, cytrusy silne alergeny. Niestety nigdy nie jesteśmy do końca świadomi co jemy, co jest w produktach jakie metale ciężkie itp. Także to może mieć wpływ na dziecko, ale to co jemy w sensie kapusta czy brokuły nie ma wpływu na dziecko. Ból brzuszka często jest spowodowany niedojrzaloscia układu trawiennego. Polecam blog hafija
 
Według badań mleko matki powstaje z tego co mamy w krwi. Dlatego tez często morfologia spada mamom karmiacym. Alkohol przenika do krwi także nic dziwnego że do mleka. Tak samo alergeny itp. Dlatego np dziecko po pomarańczach może mieć jakąś reakcje, cytrusy silne alergeny. Niestety nigdy nie jesteśmy do końca świadomi co jemy, co jest w produktach jakie metale ciężkie itp. Także to może mieć wpływ na dziecko, ale to co jemy w sensie kapusta czy brokuły nie ma wpływu na dziecko. Ból brzuszka często jest spowodowany niedojrzaloscia układu trawiennego. Polecam blog hafija
O to to ;)

A i miałam Wam mówić jak pytałaście o kwas foliowy. Warto brać go do końca ciąży i w okresie karmienia, gdyż jest on odpowiedzialny za wchłanianie żelaza ;)

Napisane na SM-A500FU w Forum BabyBoom
 
To na rozładowanie cięzkiej atmosfery przedstawiam wam nasza rodzinke oczami mojego dziecka.
Ps prosze zwrocic uwage na ilość dzieci w moim brzuchu
 

Załączniki

  • 2016-04-03_14.50.48.jpg
    2016-04-03_14.50.48.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 99
hej, nie wiem która dziś zaczęła temat kielbasy z grilla ale spiesze doniesc ze od przeczytania postow do zakupu kielbasy i upieczenia jej w piekarniku uplynelo 30 min. :):):)
Jezu taki mi apetyt narobilyscie.
Mąż zadowolony, bo ja raczej takich rzeczy nie jadam ostatnio a tu proszę niedzielny obiad gotowy. Do tego bagietka i pomidory malinowe. Czy kobiecie w ciąży coś więcej trzeba?
 
reklama
Dziewczyny! Ja jestem tego zadnia co MartaDiablaWarta, nie mam dzieci i nie komentuję. Dlatego na początku miałam duże obiekcje co do takich postów. Przyzwyczaiłam się, chociaż nadal mam swoje zdanie na ten temat. Robiąc grupę zamknięta chciałabym się tam znaleźć, pozdrawiam


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry